Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Vali Erol’dan Muhtarlara Yemek

Yalova Valisi Muammer Erol, Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte ilde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Yemekte pandemi sürecinde özveri ile mücadele eden muhtarlara da teşekkür belgeleri takdim edildi.

Haber Giriş Tarihi: 21.10.2021 12:06
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Vali Erol’dan Muhtarlara Yemek

Muhtarlar Günü dolayısıyla Yalova Valisi Muammer Erol tarafından Uygulama Oteli’nde bir yemek düzenlendi. Yemeğe Yalova Valisi Muammer Erol’un yanısıra Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, il prokolü ve muhtarlar katıldılar. Yemeğe katılan muhtarları masalarında tek tek ziyaret ederek, “Hoş geldiniz” diyen Vali Erol, Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir’den de dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Muhtarların çok önemli bir görevi yerine getirdiğini bir kez daha ifade eden Vali Erol, özellikle pandemi döneminde muhtarların büyük bir özveri ortaya koyduğunu vurguladı.

“Koordineli bir çalışma ortaya koyuyoruz”
Muhtarlarla tam bir uyum içerisinde çalıştıklarına dikkat çeken Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk ise muhtarların ortaya koyduğu koordineli çalışma sayesinde ildeki hizmet kalitesini de daha yukarılara taşıdıklarını belirtti.

“Vatandaşın devletle buluştuğu noktasınız”
AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar muhtarlara çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, muhtarların vatandaşla devletin buluştuğu ilk nokta olduğunu vurguladılar.

“Desteğinizi hiç esirgemiyorsunuz”
Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemek için Yalova Valisi Muammer Erol’a teşekkür eden Yalova Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Kandemir, “Bizler mahallelerimizde, köylerimizde halkımızın sorunlarının ortadan kaldırılması için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Elbette bir çok sorunun muhtarlık imkanları ile çözülmesi mümkün değil. İşte bu noktada bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve destek veren başta Yalova Valimiz sayın Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkan Vekilimiz sayın Mustafa Tutuk başta olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Hepimizin temel amacı halkımıza hizmet etmek ve bizler de bunu en iyi şekilde yerine getirmek adına çaba harcıyoruz” dedi.

Teşekkür belgesi verildi
Yemek sonrasında ise pandemi döneminde ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı muhtarlara teşekkür belgeleri sunuldu. Muhtarlar ise kendilerine verilen belgelerden dolayı Vali Erol’a teşekkür ettiler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.