Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Su Ürünleri Daire Başkanları Yalova’daydı

Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü’nden iki daire başkanı, Yalova Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar’ı ziyaret etti. Ziyarette bakanlık projeleri ve ildeki tarım ve balıkçılık faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Haber Giriş Tarihi: 30.09.2023 12:02
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Su Ürünleri Daire Başkanları Yalova’daydı

Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Avcılık ve Kontrol Daire Başkanı Melih Er, İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Hüseyin Akbaş, Yalova Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar'ı makamında ziyaret ederek bakanlık projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Yalova Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar ise Yalova da sürdürülen Midye üretim çiftlikleri, balık avcılığı, balık avcılığına yönelik sürdürülen denetimler hakkında konuklarına bilgiler verdi.
Ayrıca ilde sürdürülen tarımsal üretim faaliyetlerini de paylaşan Parıldar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tarım ve Orman Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Avcılık ve Kontrol Daire Başkanı Melih Er, İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Hüseyin Akbaş veYalova Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar ziyarette bakanlığın planlamaları, hedef ve bu hedeflere yönelik geliştirilen projeleri ile destekleme çalışmaları hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.