Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Sağlık, Huzur Ve Mutluluk Getirsin”

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar yeni yıl mesajı yayınlayarak 2021 yılının sağlık başta olmak üzere huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Haber Giriş Tarihi: 30.12.2020 12:42
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“Sağlık, Huzur Ve Mutluluk Getirsin”

Acar ayrıca Mekke’nin Fethi’nin 1391’inci yıldönümünü de kutladı.

2020 yılının son günlerinde bir mesaj yayınlayan Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar 2020 yılının Termal açısından birçok hizmetin hayata geçirildiği bir yıl olduğunu dile getirdi. Acar mesajında şu sözlere yer verdi, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zor günlerin yaşanmasına neden olan pandemi nedeniyle çok sayıda insanımızı kaybettik, üzüntüler yaşadık. Sevinçlerini ve üzüntülerini birlikte paylaştığımız 2020 yılını geride bırakarak, yeni umutlar ve aydınlık bir gelecek dileğiyle 2021 yılına giriyoruz. 2020 yılı, güzel Termalimiz için birçok önemli hizmeti hayata geçirdiğimiz bir yıl oldu. 2021 yılında da Termalimizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda daha çok gelişmesi, kalkınması için her zaman ve her platformda işbirliği, koordinasyon ve dayanışma içerisinde tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bir turizm merkezi olan güzel Termalimiz için önümüze koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştirmenin ve vatandaşlarımıza daha fazla hizmet üretmenin gayreti içerisinde olacağız. Termal’e yeni ufuklar açma konusundaki azim ve kararlılığımızı daima sürdüreceğiz. Sağlıklı güzel günlere geri döndüğümüz, birliğimizi güçlendirdiğimiz, beraberliğimizi büyüttüğümüz, bağlılığımızı pekiştirdiğimiz bir yıl olması dileğimle, 2021 yılının vatandaşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma ve tüm Termalli hemşerilerime huzur, barış, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”

“Mekke’nin fethi gönüllerin fethidir”
Mesajında Mekke’nin feth edilmesinin 1391 yıldönümünü de yer veren Acar, Mekke’nin fethinin gönüllerin fethi olduğunu söyledi. Acar mesajını şu şekilde sürdürdü, “Mekke'nin İslam ordusu tarafından fethedilmesi ile yeryüzünün tarihi değişmiş, insanlık içinde bulunduğu karanlık dehlizlerden aydınlığa kavuşmuştur. İslam tarihinin altın sayfalarından biri olan Mekke'nin Fethi bütün dünyaya müsamaha ve insan hakları dersi vermiştir. Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V), intikam yerine bağışlamayı seçerek insanların kalplerini İslam'a açmıştır. Başta İslam dünyası olmak üzere yeryüzünde yaşanan bütün zulümlerin, adaletsizliklerin, gözyaşının son bulması için tıpkı Mekke'nin fethinde olduğu gibi gönüllerin fethine ihtiyaç vardır. Bu duygu ve düşüncelerle fethin yıl dönümünü kutluyor, tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.