Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Romanlar Çalışmalarını Anlattılar

Yalova Genç Romanlar Federasyonu Başkanı Kerem Koyuncu ve yönetim Kurulu Üyeleri Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar.

Haber Giriş Tarihi: 31.01.2018 08:35
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Romanlar Çalışmalarını Anlattılar

Son yıllarda Roman vatandaşlara yönelik, sosyal ve kültürel çalışmalarla göz dolduran Yalova Genç Romanlar Federasyonu yönetimi Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Yalova Genç Romanlar Federasyonu Başkanı Kerem Koyuncu ve yönetim Kurulu Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Yalova Valisi Tuğba Yılmaz konuklarına teşekkür ederek yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiğini belirtti. Yılmaz son olarak açılan resim sergisinde 2. Dünya savaşı sırasında Romanların da katledilişinin net bir şekilde ortaya konmasının roman tarihi açısından önemli bir adım olduğuna değindi.

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ın kendilerini makamında ağırlamasından duydukları memnuniyeti dile getiren Yalova Genç Romanlar Federasyonu Başkanı Kerem Koyuncu ve yönetim Kurulu Üyeleri birçok projeyi hayata geçirdiklerinin altını çizdiler. Bir Roman Yazıyoruz Projesi hakkında da Vali Yılmaz’a bilgi aktaran Yalova Genç Romanlar Federasyonu Başkanı Kerem Koyuncu, “Roman gençlerimizin kişisel gelişimini, meslek sahibi olmalarını sağlamaya yönelik birçok proje hayata geçiriyoruz. Sosyal ve kültürel alanda da özellikle Bağlarbaşı Mahallesinde çalışmalar yürütüyoruz. Mahalle halkı da bu çalışmalara destek veriyor ve yoğun katılım sağlıyor. Elbette ki bu destek ve katılım bizi motive ediyor. Bir Roman Yazıyoruz Projemiz de hızla sürüyor. Hedefimiz Roman gençlerin çok daha iyi yerlere gelmesini sağlamak. Federasyonuz bu hedefe ulaşmak adına durmaksızın çalışacak. Elbette ki bunları yaparken en büyük desteği Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’dan görüyoruz. Kadınlarımıza, genç kızlarımıza yönelik her projede yanımızda olmanız bizi çok memnun ediyor. Sizin varlığınızdan güç alarak bizde daha ileriye adım atıyoruz” dedi.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.