Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Rektör Cebeci Kadın Yöneticilerin Kadınlar Gününü Kutladı

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Yalova Üniversitesi bünyesindeki kadın yöneticileri makamında ağırlayarak kadınlar günlerini tebrik etti.

Haber Giriş Tarihi: 08.03.2022 10:03
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Rektör Cebeci Kadın Yöneticilerin Kadınlar Gününü Kutladı

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Yalova Üniversitesi bünyesinde yer alan kadın yöneticilerin kadınlar gününü tebrik etti. Toplantının başlangıcında Dünya Kadınlar Günü’nün öneminden ve kadın haklarından bahseden Prof. Dr. Suat Cebeci, günümüzde gittikçe artan kadına şiddet olaylarıyla ilgili üzüntüsünü ve endişesini dile getirdi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci’nin makamında gerçekleşen toplantıya; Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Jülide Hızal Yücesoy, Yalova Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitü Müdürü Prof. Dr. Senay Yürür, Yalova Üniversitesi Kadın ve Aile Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Elif Yüksel Oktay, Yalova Üniversitesi Engelli Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Fatma Kahraman Güloğlu, Yalova Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi  Müdürü Prof. Dr. Demet Aydınoğlu, Yalova Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Doç. Dr. Pelin Baran, Erasmus Lisans Programı Koordinatörü Dr. Öğretim Üyesi Necibe Nevra Esentürk, Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Burçak Keskin, İnsan ve Toplum bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Sinem Baltacı, Sanat ve Tasarım Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğretim. Üyesi Nursel Karaca, Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Asuman Saltan, Yalova Meslek Yüksekokulu Tekstil – Giyim Ayakkabı ve Deri Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Arzu Yavaşcaoğlu ve Çınarcık Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakım ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Cansev Karakuş katıldı.

Toplantı Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci’nin katılım sağlayan hocalara ayrı ayrı çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.