Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Polis Kullanan Da Satana Da Göz Açtırmıyor

Yalova Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerde gerçekleştirdiği çalışmalar, kontroller ve operasyonel faaliyetlerle uyuşturucu ticareti ve kullanımına izin vermiyor.

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2023 10:45
Haber Güncellenme Tarihi: 18.12.2023 10:45
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Polis Kullanan Da Satana Da Göz Açtırmıyor

oplumun korunması ve uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında il merkezi ve ilçelerde uyuşturucu tacirlerine göz açtırılmıyor. Öte yandan uyuşturucu kullanıcılarına yönelik çalışmalara da hız veriliyor. Yapılan kontrol, çalışma ve operasyonel faaliyetler de asayiş bültenlerine yansıyor. Yalova Emniyet Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerde gerçekleşen çalışmalar şu şekilde bültenlerde yer aldı;  “Bağlarbaşı mahallesinde S.O.B. , U.S. ve Y.S. isimli şahısların bulunduğu araçtan 4,88 ve 3,75 gr Sentetik Kannabinoid ile 1,37 gr Metamfetamin maddesi elde edildi. Bağlarbaşı mahallesinde E.D. isimli şahıstan daralı 2,59 gr Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Bağlarbaşı mahallesinde Ş.K. isimli şahıstan daralı daralı 0,29 gr Metamfetamin maddesi elde edildi. Şehit Ömer Faydalı Caddesinde F.Y. isimli şahıstan daralı 0,45 gr gelen Metamfetamin maddesi elde edildi. Şehit Ömer Faydalı Caddesinde F.Y. isimli şahıstan daralı 0,45 gr gelen Metamfetamin maddesi elde edildi. Bağlarbaşı mahallesinde A.O. isimli şahıstan 1,78 gram sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Termal yolu üzerinde durudulan araçta bulunan H.Y. isimli şahıstan 2 parça halinde toplam daralı 1,15 gr gelen Metamfetamin olduğu değerlendirilen madde ve 2 adet XANAX hap ile 1 adet silah şarjör ve 5 adet mermi elde edildi. Bağlarbaşı mahallesinde Ö.K. isimli şahıstan 2.56 gr Sentetik Kannabinoid maddesi elde edildi. Bağlarbaşı mahallesinde H.E.Ö. isimli şahıstan 6,60 gr bonzai maddesi elde edildi. Bahçelievler mahallesinde M.Y. isimli şahıstan 20,09 gram esrar ve 1,19 gr bonzai maddesi elde edildi. Çiftlikköy ilçesi Taşköprü civarında M.A. ve B.G. isimli şahısların bulunduğu araçtan daralı ağırlıklarının 504,75 gram gelen renk ve görünüm itibariyle uyuşturucu ve uyarıcı madde çeşitlerinden Metamfetamin maddesi elde edildi. Çiftlikköy ilçesi Sahil mahallesinde Y.S. isimli şahıstan daralı ağırlığı 0.8 gram olan Metamfetamin maddesi elde edildi. Çiftlikköy ilçesi Çiftlik mahallesinde R.U. isimli şahıstan daralı 4,13 gr gelen Sentetik Kannabinoid olduğu değerlendirilen maddeyi ve 2 adet 10 TL ye sarılı toplam daralı 2,21 gr gelen Metamfetamin olduğu değerlendirilen madde elde edildi.

Çınarcık:  09.12.2023 günü görevlilerce yapılan çalışmalarda Harmanlar mahallesinde Z.G. isimli şahıstan daralı 2.0 gr Metamfetamin maddesi elde edildi. Çınarcık ilçesi Harmanlar mahallesinde A.S.P. isimli şahıstan 0.6 gr Skunk maddesi, B.K. isimli şahıstan uyuşturucu aparatı(payp), şahısların yakınlarında yere atılmış halde esrar olduğunu değerlendirilen 1.1 gr uyuşturucu madde, Kokain olduğunu değerlendirilen 0.6 gr uyuşturucu madde, Metamfetamin olduğu değerlendirilen 0.4 gr uyuşturucu madde, tütün, esrar karışımı olduğu değerlendirilen 3.1 gr uyuşturucu madde ve bonzai olduğu değerlendirilen 1.5 gr uyuşturucu madde elde edildi.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.