Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Öztabak Ankara'da Toplantıya Katıldı

15 Temmuz hain darbe kalkışmasının 1. yıldönümü dolayısıyla illerde yapılacak etkinlikler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı bir toplantı ile netleşti.

Haber Giriş Tarihi: 04.07.2017 12:16
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Öztabak Ankara'da Toplantıya Katıldı

Toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, kadın ve gençlik kolları başkanları da katıldılar.
81 ilin AK Parti İl Başkanı Ankara'da gerçekleşen toplantıda buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantıda kongre süreci ve güncel konuların yanısıra 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1. yıldönümü anmaları ile ilgili detaylar da tartışıldı. Konuyla ilgili bilgi veren AK parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Ankara'daki toplantılarımızın 1. gününde Cumhurbaşkanımız ve genel Başkan'ımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yaptığımız toplantılarda özellikle güncel konular değerlendirilerek il teşkilatlarının çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı.Daha sonra da önümüzdeki günlerde yapılması gereken faaliyetler ve özellikle kongrelerle ilgili izlenecek yollar ve çalışmalar ile ilgili konular İl teşkilatlarına anlatıldı.Belde,ilçe ve il kongrelerinin yapılacağı ve teşkilatların bir kısmını yenileyerek bir ivme kazandırılacağını söyledi. Ankara programımızın 2. gününde ise Teşkilat Başkan'ımız ve Genel Başkan yardımcımız Mustafa Ataş başkanlığında yapılan toplantılarda tüm il Başkan'ları bir araya gelerek önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek programlar ve faaliyetlerle ilgili bilgilendirmeler yapıldı. Önümüzde ki süreçte özellikle yapılacak kongre planlamaları başta olmak üzere teşkilatların çalışmaları ve faaliyetleri değerlendirilerek eksik görülen yerlerle ilgili yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgilendirildik.

Ankara programımıza tüm İl Başkan'ları ,İl koordinatörleri ve bölge koordinatörleri de katılarak çalışmaları yakından takip ettiler. Bölge koordinatörümüz Sayın Harun Karaca'da toplantılarımıza katılarak bizleri bilgilendirdi. Özellikle teşkilatların son durumları değerlendirilerek önümüzdeki süreçte plan ve stratejiler hakkında ki yol haritası çizildi" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.