Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Müsaid'tan Vekil Coşkun'a Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yalova Temsilciliği AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun'u ziyaret etti. Coşkun, "İlin gelişiminde sanayicilerimize önemli işler düşüyor" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 25.12.2012 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Müsaid'tan Vekil Coşkun'a Ziyaret

MÜSİAD Yalova İl Temsilcisi Abdullah Yanık ve Yönetim Kurulu Üyeleri AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun'u AKP İl Binasında ziyaret ederek MÜSİAD hakkında bilgiler verdi. Üye sayısını kısa sürede 50'ye çıkartarak şube olmak istediklerini dile getiren Yanık, "MÜSİAD ülkenin ekonomik nabzını tutmak için tüm illerde hızlı bir teşkilatlanma süreci içerisine girdi. Bu kapsamda Yalova olarak bizde temsilcilik olarak görev yapıyoruz ancak kısa sürede 50 üyeye ulaşarak şube olmak istiyoruz" dedi.

AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun ise Yalova'nın hızla gelişen bir il olduğuna dikkat çektiği konuşmasında, "MÜSİAD bu ülkeye ciddi katkılar sağlayan bir STK. MÜSİAD'la birlikte iş dünyasına hareket ve renk geldi. Bu ülkeye hizmet eden iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu ülkeye iyi bir kadro ile hizmet edilebilir. O kadro da MÜSİAD'da var" dedi.

Konuşmasında Yalova'nın cazibe merkezine dönüştüğüne de vurgu yapan Coşkun, "Yalova büyümesi ile dikkat çeken bir il. Cazibe merkezine dönüşen bir il. Yalova çok gelişti ve güzelleşti. Bundan sonra da gelişip güzelleşmeye devam edecek. Biz bu anlamda hükümetin hizmetleri kadar özel sektörün hizmetlerini de önemsiyoruz. Hizmetlerini daha iyi ve sağlıklı yapabilmeleri adına özel sektörün önünü hep açıyoruz. Yalova bundan nasibini aldı. Şu anda ilin ihracat rakamları gerçekten iyi. Ben ilimize gelecek yatırımcılarla bu ilin çıtasının daha da yükseleceğine inanıyorum. Ancak ilimize temiz yatırım istiyoruz. Yalova'nın geleceğini köreltecek, sağlığını tehdit edecek yatırım istemiyoruz. İlimizde OSB'ler kuruluyor. Sağlık turizmi parlıyor. Ancak Yalova'nın yatırım için ayırabileceği arazi 843 dönüm. Daha sazla arazimiz yok. Bu nedenle mevcudu rantabl değerlendirmek gibi bir zorunluluğumuz var. Bu anlamda MÜSİAD'a da ciddi bir görev düşüyor" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.