Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MHP'li Kadınlar Şehitliği Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova Kadın Kolları Başkanı Hatice Haydaroğlu ve Kadın Kolları yöneticileri Yalova Şehitliğini ziyaret ederek dualar ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 16.02.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
MHP'li Kadınlar Şehitliği Ziyaret Etti

MHP'li kadınlar 14 Şubat Sevgililer Gününde Şehitliği ziyaret ederek vatan uğruna canlarını vermekten kaçınmayan şehitlere dualar ettiler. Burada ziyaret amaçlarıyla ilgili bir açıklamada da bulunan MHP Yalova Kadın Kolları Başkanı Hatice Haydaroğlu, “Yüce Türk Milleti tarihte nice destanlara imzasını attı. Ölenler şehit, kalanlar gazi oldu. Hiçbiri, ölümün soğuk kollarına atılırken tereddüt etmedi. Çünkü onlar Allah’ın şehitlere armağan ettiği vaatleri çok iyi biliyorlardı. Ölerek ölümsüzlüğe kanatlandıklarının farkındaydılar. Şehitlik, fani teni ebedi kılmanın yoludur. Yiğit askerlerimiz bu şuurla hareket ederek tenlerini ulvileştirmişlerdir. Geçici olanı bakiye tebdil etmişlerdir. Onun içindir ki Türk tarihi şanlı zaferlerle doludur. Türklerdeki ‘alperen’ ruhu onların cesaretini bilemiştir.

Bugün Burada Şehitlikte, İmralı canisi, bebek katilinin başında bulunduğu, Ermeni uzantıları PKK terör örgütünün kahpe kurşunları ile şehit olan evlatlarımızın huzurundayız!

Aziz Şehitlerimiz, biliyoruz ki yaşanan gelişmelerden rahatsızsınız ve biliyoruz ki sizleri kahpece şehit edenler, bugün devletin yetkilileri ile masaya oturup pazarlık yapabilmekte. Dün size cephede Komutanlık yapanlar, bu gün Terör örgütü kurmakla suçlanıp sanık durumuna düşürülmüş, size kahpece kurşun sıkanlar ise tanık durumuna getirilmiştir. Okyanus ötesinden emir alıp, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü tehlikeye atan, tam bir teslimiyet ruhu içinde açılım denen ihaneti bu millete dayatıp, PKK terör örgütünün siyasallaşmasının önünü açan, bölünmesin diye seve seve canınızı verdiğiniz vatanımızı, Başkanlık sistemi safsatası ile bölmeye çalışan AKP’yi huzurunuzda şikayet ediyoruz.

Aziz şehitlerimiz Size söz veriyoruz; Ülkemizin yıkılmayan tek kalesi olan Milliyetçi Hareket Partisi, Onun Saygıdeğer genel başkanı, Türk dünyasının lideri Dr.Devlet Bahçeli ve biz yol arkadaşları varken Aziz Vatanımızı bölmeye kimsenin gücü ve kudreti yetmeyecektir. Sizler kolay olmayanı canınız pahasına olsa da yaptınız, hiç şüpheniz olmasın ki biz Türk Milliyetçileri de üstümüze düşeni yapmaya ant içtik ve gereğini yapacağız" dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.