Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MARKA, Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya'da Yapıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), temmuz ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya'nın Sapanca ilçesinde Richmond Otel’de yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 02.08.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
MARKA, Yönetim Kurulu Toplantısı Sakarya'da Yapıldı

Sapanca’da yapılan toplantıya Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bülbül, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Ali Rıza Alkış, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Y.K. Başkanı Mahmut Kösemusul, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Y.K. Başkanı Türker Ateş, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Y.K. Başkanı Tahsin Becan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Fatih Akbulut iştirak ettiler.

Toplantıda, 2014-2023 Doğu Marmara Bölge Planı Taslağı’nın sunumu ve değerlendirilmesi, Ajans gelirlerinin tahsil usulü ve faizlendirilmesi hususunun sunumu ve değerlendirilmesi, mali destek programları kapanış raporlarının sunumu ve değerlendirilmesi, Ajansın haziran ayı harcamalarının sunumu ve değerlendirilmesi, yönetim kurulu başkanlığının ve başkan vekilliğinin devrinin tespitinin yapılmasıyla toplantı sona erdi.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın temmuz ayında yapılan toplantısıyla MARKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Bolu Valisi İbrahim Özçimen, MARKA Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Düzce Valisi Adnan Yılmaz’a devretti. MARKA Yönetim Kurlu Başkan Vekilliği görevini yürüten Düzce Valisi Adnan Yılmaz da, MARKA Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini Kocaeli Valisi Ercan Topaca’ya devretti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.