Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Mag-Der de Yeni Yönetim

Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği yaptığı 3. Olağan Genel Kurul ile yeni yönetimini belirledi. Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (Yalova MAG-DER) 3. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Karizma İ

Haber Giriş Tarihi: 20.01.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği yaptığı 3. Olağan Genel Kurul ile yeni yönetimini belirledi. Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (Yalova MAG-DER) 3. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı.

Karizma İş Merkezi 3. kat TEMA Temsilciliği’nde yapılan kurulda, 4.yönetim ve denetim kurulu belirlendi. Yoğun katılımla gerçekleştirilen genel kurul sonrasında yönetim kuruluna; Atilla Ulaş, Sabri Karaçam, Nurten Anıl, Ali Karakuş, İdris Durmuş, Yılmaz Demrikol, Mehmet Karahasan, Volkan Karakartal ve Funda Ayarcı ile Denetim Kuruluna; Bülent Gemalmaz, Orhan Kocadağ ve Hüsnü Çakar seçildi. İlk yönetim kurulu toplantısını 17 Ocak 2007 tarihinde yapan Yalova MAG-DER’de başkanlığa Sabri Karaçam, Başkan Yardımcılığına Nurten Anıl, Genel Sekreterliğe Ali Karakuş ve Saymanlığa İdris Durmuş getirildi.

Yeni oluşan yönetim kurulunun en yakın zamanda resmi ve sivil makamları ziyaret edeceği belirtildi. MAG-DER gibi önemli bir derneğin başkanlığa seçilmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Sabri Karaçam, görevinin sorumluluğunu iyi bildiğini, Yalova halkına en iyi hizmeti vermek için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

MAG-DER olarak deprem gerçeğini acı bir şekilde yaşayan Yalova’da bu tür afetlere karşı halkın bilgilenmesi ve hazırlıklı olmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydeden Karaçam, “Tamamen gönüllülerden oluşan derneğimiz, afetler konusunda topluma yararlı olabilmek için birçok etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinliklerimiz bundan sonra da devam edecektir. Yalovalı vatandaşlarımızı böylesine anlamlı bir hizmet veren derneğimize gönüllü olarak katılarak çalışmaya davet ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.