Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Klasik Bir Osb Değil Bir Yaşam Alanı Oluşturuyoruz”

Yalova Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, klasik bir sanayi bölgesi değil bir yaşam alanı inşa ettiklerini söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 12.09.2023 10:18
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“Klasik Bir Osb Değil Bir Yaşam Alanı Oluşturuyoruz”

Yalova Makine Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede OSB’nin dolaşım ağını oluşturan yollara da asfalt serim gerçekleştiriliyor. Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Yalova Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Bölgemiz her yeni hafta yeni bir çehreye bürünmeye devam ediyor. Ekim ayında çok başka bir görüntüyle karşılıyor olacağız tüm misafirlerimizi. Klasik bir Sanayi Bölgesi değil; ‘yaşam alanı’ oluşturmak amacımız.” dedi.

Yalova Makine OSB’mizde altyapı hizmetlerinin yanı sıra hayata geçirilecek sosyal donatı alanlarının çeşitliğini ile hem sanayicilerin hem de bölgede istihdam edilecek çalışanların ihtiyaçlarını eksiksiz biçimde tamamlamayı hedefliyor. Bu nedenle oluşturduğumuz proje doğrultusunda zengin sosyal donatı alanları da kuruyor. Bunlar arasında idari ve sosyal tesis alanı, bankalar çarşısı, yaşam alanı, ticari alanlar, kamusal alanlar, dini tesis alanı, tıp merkezi, spor merkezi, ATM alanı, dijital fuar, sergi alanı, teknoloji geliştirme bölgesi, kreş, meslek eğitim merkezi, meslek lisesi, meslek yüksekokulu, antrepo, itfaiye, tır-kamyon servis aracı parkı kurmayı projelendiğimiz alanlar içerisinde yer alıyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.