Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kent Konseyleri Buluştu

Yalova’daki Kent Konseyleri, ikinci kez bir araya geldi. Altınova, Subaşı ve Yalova Kent Konseyi, Çınarcık Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde toplandı.

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2023 11:16
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Kent Konseyleri Buluştu

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir’in başkanlığı döneminde başlatılan kapsayıcı anlayışla hareket eden Yalova Kent Konseyi, Yalova’daki bütün Kent Konseylerinin belirli aralıklarla toplanarak, istişare toplantıları yapması adına gerçekleşen organizasyonların ikincisi Çınarcık Kent Konseyi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıya; Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir ve Yönetimi, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt ve Yönetimi, Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan ve yönetimi yer aldı.

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir; “ Uzun yıllardan beri görev yapan ve kendi bölgelerinde hizmet eden Kent Konseylerimiz bu zamana kadar bir araya gelmedi. Bunun ilkini Altınova’da başlatarak. İstişare kültürünün oluşmasına adım attık. Bugün de ikincisi düzenlenerek, istişare toplantılarının geleneksel hale gelmesini sağladık. Belli aralıklarla bu toplantılar devam edecek. Bu sayede daha etkin ve daha işbirliği içerisinde organizasyonlar ve etkinlikler düzenlenebilecektir. Bugün bizleri misafir eden Çınarcık Kent Konseyi Başkanı Tuncay Okatan’a teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Toplantıda Kent Konseyleri’nin görev ve sorumlulukları, işbirliği içerisinde yapılabilecek çalışmalar, ortak projeler ve etkinlikler gibi konular ele alındı. Toplantı, Kent Konseyleri’nin işbirliği içerisinde daha etkin çalışmalar yürütmesi konusunda fikir birliğine varılmasıyla sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.