Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karadenizliler Derneği’nden Ramazan Ayı Yardımları

Yalova Karadenizler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı yapma konusundaki çalışmalarına hız verdi.

Haber Giriş Tarihi: 28.08.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yaklaşık 250 aileye derneğin imkânlarıyla oluşturulan yardımları ulaştırma konusunda tüm hazırlıklarını tamamlayan dernek yöneticileri tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya devam ediyor.

Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Sevencan çalışmaları hakkında şu değerlendirmeyi yaptı: “Dernek yönetim kuruluma böyle değerli bir çalışma başlattıkları için öncelikle teşekkür ediyorum. Derneğimiz yönetim kurulu bu yıl Ramazan ayında gücünü birleştirerek hayır ve yardım konusunda güzel bir faaliyete imza attı. İlimizde ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı boyunca erzak ve gıda dağıtma konusundaki titiz çalışmamız derneğimizin yönetim kurulu üyeleri tarafından devam ettirilmektedir. Hazırladığımız erzak paketleri bizzat yönetim kurulu üyelerimiz tarafından tespit edilen adreslere teslim edilmektedir.

Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği, toplumumuzun hassasiyetlerine önem vermekte ve tüzüğünde var olan esaslar çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Yardım ve hayır ayı olan Ramazan’ı çevremizin sorunlarına duyarlı bir şekilde tamamlayarak toplumumuza yaptığımız faydalı çalışmalarla mutlu oluyor, ihtiyaç sahibi ailelere vereceğimiz katkıların hazzını yaşıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar derneğimizi daha güçlü hale getirmekte ve üye sayımız her geçen gün artmaktadır. Önümüzdeki günlerde alt yapısını tamamladığımız “yalovakaradenizliler.org.tr” adresli web sitemizden yayına başlayarak çalışmalarımızı kamuoyuyla daha detaylı bir şekilde paylaşmayı planlıyoruz. Ayrıca üyelerimize cep telefonlarından toplu mesaj atmak üzere sistemimizi oluşturmaya başladık. Çalışmalarımızda bize desteklerini esirgemeyen derneğimizin Onursal Başkanı Sayın Nusret Karaalioğlu’na teşekkür ediyoruz.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.