Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İsrail Ve Amerika’ya Lanet Yağdı

Müslümanlar Amerika’nın açıkladığı tek taraflı barış planı ile Filistin’i işgal projesine tepki gösterdiler. Cuma Namazı çıkışında Merkez Camisi avlusunda toplanan Köklü Değişim üyeleri İsrail’i ve Amerika’yı lanetlediler.

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2020 09:58
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
İsrail Ve Amerika’ya Lanet Yağdı

Amerika’nın Kudüs’ü işgal ve Filistin’i adeta yok etme çabaları içeren tek taraflı sözde barış planına toplumun her kesiminden tepkiler geliyor. Kudüs’ün 3 semavi din açısından da kutsal bir yer olduğunun hatırlatıldığı açıklamada İsrail’in Filistinli Müslümanları yok ederek Kudüs’ü ve Filistin topraklarını işgal çabalarına lanet yağdı. Köklü Değişim tarafından yapılan açıklamada, “Ey Müslümanların Başlarındaki Yöneticiler! Yıllardır Filistin'e yapılan saldırılar, kardeşlerinizin canlarına, mallarına, kutsallarınıza ve dininize yapılmış saldırılar değil midir? Kadınların çığlıkları, çocukların gözyaşları, annelerin feryatları ve şehitlerin kanları sizleri harekete geçirmek için yeterli değil midir? Kâfirlerin hayatı sevdiği kadar şahadeti seven askerlere, kışlalarda atıl bekleyen yığın yığın silahlara ve uçsuz bucaksız servetlere sahipken daha ne kadar bekleyeceksiniz? Amerika'nın ve Yahudi Varlığı'm bu küstah tavırlarından, bu pervasız açıklamalarından ve fitne dolu planlarından hiç mi rahatsız olmuyorsunuz? Allah için söyleyin, Rasulullah Sallallahu Aleyhi Vesilemin İsra ve Miraç toprağına sahip çıkmayacak mısınız? Söyleyin! Niye ve neden susuyorsunuz? Kimden ve neden korkuyorsunuz? Kafirlerin örümcek ağı gibi zayıf olan düzenlerinden mi? Oysa ki onlar sadece sizin korkunuzdan besleniyorlar. Sizler korktukça onlar küstahlaşıyorlar. Sizlerin durumunu Hizb-ut Tahrir'in kurucusu Şeyh Takiyuddin en Nebhani ne güzel tarif etmiş: ‘İsrail' Arap rejimlerinin gölgesidir, o rejimleri kaldırdığın an gölge de gider." Buradan Kafir Amerika'ya ve O'nun Küstah Başkanı Kafir Trump'a da Sesleniyoruz! Müslümanların başındaki işbirlikçi yöneticilerin sessizliği, acziyetleri ve hiçbir işe yaramayan etkisiz kınama mesajları seni aldatmasın! Zira biz Müslümanların Kudüs'e olan bağlılığı, bu hain yöneticilerinki gibi değildir? Dolayısıyla yaptığın şer planlarında bu büyük ve önemli ayrıntıyı sakın unutma! Evet Müslümanlar! Buradan bir kez daha Kudüs için şeytani plan yapan herkese tekrar hatırlatıyoruz! Sizlerin Kudüs'e ve Mescid-i Aksa'ya olan sadakatimiz "Mukaddes belde Filistin'den bir karış dahi toprak vermektense vücudumun lime lime doğranmasını yeğlerim’ diyen Halife Abdulhamid'in sadakati gibidir. Bizim Kudüs'e ve Mescid-i Aksa'ya olan sadakatimiz, Mescidi Aksa'nın kapısında ölene kadar nöbet tutan son Osmanlı Hilafet Devleti'nin askeri Hasan Onbaşının sadakati gibidir! İşte bizim sadakatimiz böyle bir sadakattir. Özlemimiz ise Kudüs işgal altındayken bir Müslüman nasıl gülebilir? Nasıl rahat uyuyabilir diyen Selahaddin Eyyübi'nin özlemi gibidir!

Öyleyse yüz yıllık değil bin yıllık plan yapsanız da, yüz yılın değil bin yılın anlaşması deseniz de, İslam beldelerindeki yöneticileri siyasi ve maddi rüşvetlerle satın alsanız da amacınıza asla ulaşamayacaksınız! Kudüs ve Mescidi Aksa işgal altında olduğu müddetçe asla rahat uyku uyuyamayacaksınız! Kudüs'ü asla Yahudi varlığının başkenti yapamayacaksınız! Buna ne sizin ne de safin aldığınız yöneticilerin gücü yeter!

Buradan Washington'a sesleniyoruz! Tel Aviv'e sesleniyoruz! Londra'ya sesleniyoruz! Vallahi Yenileceksiniz! Billahi Yıkılacaksınız! Tallahi silineceksiniz! Yüz değil bin yılın anlaşmasını yapsanız da Kudüs bizimdir ve bizim kalacak! Allah'ın izniyle Müslümanlar Raşidi Hilafet Devleti'ni ikame edince her birlikte işgal ettiğiniz İslam beldelerinden süpürüleceksiniz” denildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.