Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İnternet Kafelere Denetim

Yalova Emniyet müdürlü Ekipleri Yalova’da bulunan Internet cafelere baskın düzenleyerek denetlemeye başladılar. Yalova Emniyet müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada “ Son iki ay itibariyle

Haber Giriş Tarihi: 12.01.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova Emniyet müdürlü Ekipleri Yalova’da bulunan Internet cafelere baskın düzenleyerek denetlemeye başladılar.

Yalova Emniyet müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada “Son iki ay itibariyle muhtelif tarihlerde komisyonun il geneli internet kafelerde gerçekleştirdiği denetim ve kontrollerde toplam: 40 internet kafe denetlenmiş, bunlardan yürürlükteki mevzuat hükümlerine aykırı faaliyet gösterdiği tespit olunan 38 (otuzsekiz) işyeri hakkında tutanak düzenlenerek, yaptırım uygulanmak üzere İlimiz Belediye Başkanlığına durumları yazı ile bildirilmiştir. Konuyla ilgili Belediye başkanlığından alınan cevabi yazılarda:
  (2)   İşyerine YAZILI İKAZ,
 (32 )  İşyerine İDARİ PARA CEZASI,
  (4) İşyerine RUHSATSIZ olduğundan FAALİYETTEN MEN cezası verildiği bildirilmiştir.” denildi. Açıklamada ayrıca “ Çocukların ve gençliğin sağlıklı bir şekilde bedeni ve ruhi yönden gelişimini olumsuz etkileyecek, özellikle toplumsal ve ahlaki değerlerin yıpranmaması için gerekli tedbirlerin alınması yönünde komisyonumuzca gerekli hassasiyet gösterilmekte, çalışmalar bu ilke ve kararlılıkla sürdürülmektedir” denildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.