Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İl Planlama’dan Açıklama

Yalova İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, yaptığı açıklamada, Başbakanlık D.P.T. Müsteşarlığı koordinasyonunda Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği

Haber Giriş Tarihi: 03.08.2006 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, yaptığı açıklamada, Başbakanlık D.P.T. Müsteşarlığı koordinasyonunda Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Sürdürülebilir Kalkınmanın Sektörel Politikalara Entegrasyonu” projesi kapsamında 29 Haziran 2006 tarihinde bir hibe programı başlatıldığı bildirdi.

Açıklamada, Projenin tanıtılması ve hibe programına başvuru hususlarında bir eğitim programı gerçekleştirileceği belirtilerek, Yalova’daki katılımcılar için 7-9 Ağustos 2006 tarihlerinde İstanbul’da bir eğitim programı düzenleneceği vurgulandı. Açıklamada ayrıca, Eğitim programına katılmak isteyenlerin, başvurularını 0 312 454 11 92 nolu telefondan Sırrı ÖZEN ile irtibata geçerek veya skalkinma@dpt.gov.tr e-posta adresine elektronik posta göndererek yapabilecekleri vurgulandı. Son başvuru tarihinin ise 28 Ağustos olduğu hatırlatıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.