Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İK platformu 4. Toplantısı gerçekleştirildi

İnsan Kaynakları Platformu 4. Toplantısı Yalova Valisi Muammer Erol başkanlığında Termal’de gerçekleştirildi. Toplantıda İŞKUR Müdürü Erhan Dede, katılımcılara platform hakkında bilgiler verdi.

Haber Giriş Tarihi: 28.10.2021 09:55
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
İK platformu 4. Toplantısı gerçekleştirildi

4. İnsan Kaynakları Platformu Toplantısı Termal’de gerçekleştirildi. Toplantıya, Yalova Valisi Muammer Erol, Termal Kaymakamı Vehbi bakır, Termal Belediye Başkanı Sinan Acar, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve İnsan Kaynakları (İK) üye işyeri temsilcileri katıldılar.

İK toplantısının açılış konuşmasını ise İŞKUR Müdürü Erhan Dede yaptı. Dede konuşmasında, “İl Müdürlüğü olarak, ilimizde insan kaynakları çalışanlarının birlikteliğini sağlayacak, iletişim kanallarını güçlendirecek, kamu-özel sektör diyaloğunu geliştirmek üzere ilimizin istihdamına yön veren işveren ve İK temsilcilerimiz ile birlikte 2019 Yılında insan kaynakları platformunu oluşturduk. İlk kurulduğu günden buyana çalışma hayatı ve insan kaynakları süreçlerine yönelik yaptığımız toplantı ve çalışmalar ile birlikte çalışma kültürü ve bilgi alış verişinin tesis edildiğine şahit oluyoruz.  İK platformu kapsamında Pandemi sürecinde yüz yüze yapılamayan toplantılarımızı web tabanlı olarak gerçekleştirdik. Bugün burada sizlerle yüze yüze buluşabilme imkânının sevincini yaşıyoruz. Platformun çalışmaları kapsamında bugünkü toplantımızda “Çalışma Hayatında İhbar ve Kıdem Tazminatı Uygulaması” konusu işlenecektir. Konu ile ilgili olarak bizleri kırmayıp davetimizi kabul eden Avukat Eda Sarp Hanıma çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İK toplantısı, çalışma hayatında ihbar ve kıdem tazminatı konularında sahada yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin paylaşımı ve soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.