Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İDO’dan Ytso Üyelerine Özel İndirim Geliyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek, İDO Genel Müdürü Murat Orhan ile yaptıkları görüşmede YTSO üyelerine yüzde 20’lik indirim konusunda anlaştıklarını söyledi. Protokol ise önümüzdeki günlerde YTSO’da düzenlenen törenle imzalanacak.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 10:21
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2024 10:21
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
İDO’dan Ytso Üyelerine Özel İndirim Geliyor

YTSO ve İDO arasında gerçekleştirilen görüşmeden YTSO üyelerine müjde çıktı. İDO Genel Müdürü Murat Orhan’ı makamında ziyaret eden YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, oda üyelerine yönelik indirim talebinde bulundu. Bu talep İDO tarafından yerinde bulunarak kabul edildi. Konuyla ilgili bilgi veren YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, “İDO Genel Müdürü Murat Orhan’ı makamında ziyaret ettik. Ondan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için özel bir indirim talep ettik. 7 bin 300 üyemizin olduğunu ve bu indirimin üyelerimiz açısından çok önemli olduğunun da altını çizdik. Onlar da her zaman odaların, sanayicilerin ve esnafların yanında ve destekçisi olduklarını bize ilettiler. Bu noktada esnaflarımız için yüzde 20’lik bir indirim uygulanması kararı alındı. En kısa süre içerisinde kendisi YTSO’ya gelecekler ve odada bir düzenlenecek bir törenle protokolümüzü imzalayacağız. “ dedi.

Gemilerde Yalova’nın tanıtım filmi gösterilecek
Görüşmede Yalova’nın tanıtımına katkı sunmayı amaçlayan bir konuda da mutabakata varıldı. İDO’nun Yalova hattında çalışan gemilerinde Yalova’nın tanıtım filmlerinin gösterileceğini ifade eden YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, “Ayrıca İDO ilimizin turizmi açısından da son derece önemli bir ulaşım ağını oluşturuyor. Bu çerçevede gemilerde yer alan televizyonlarda Yalova’nın bir tanıtım filminin dönmesi konusunda da görüş birliğine vardık. YTSO olarak biz Yalova’nın tanıtım filmini kendilerine ileteceğiz onlar gemilerde bu görseli kullanacaklar ayrıca sosyal medyalarında da bu filmi paylaşarak Yalova’nın tanıtımına katkı sunacaklar. “ diye konuştu.

Geç saat seferleri geri dönebilir
YTSO Başkanı Cemil Demiryürek’in, İDO Genel Müdürü Murat Orhan’ı ziyaretinde konuşulan bir diğer konu ise geç saat seferleri oldu. Bu konuda da yaz aylarında seferlerin konulabileceği sinyalini aldıklarını ifade eden Demiryürek, “Oda üyelerimizin diğer bir sorunu da İDO’nun geç saatlerde seferinin bulunmaması ile ilgili. Zira uçakla başka il ya da ülkelerden gelen üyelerimiz geç saatte gemi olmadığı için zorluklar yaşayabiliyorlar. Bu konuya da çözüm üretilmesi için talepte bulunduk. İDO Genel Müdürü Murat Orhan Pendik ve Yenikapı hattında geç saatlerdeki seferler için çok bir talep olmadığına dikkat çekti. Kış ayları değil belki ama yaz aylarında bu konuda bir düzenleme yapabileceklerini ifade etti.” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.