Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gençlere Kızılay Projelerini Anlattı

Kızılay Yalova Şuba Başkanı Ömer Fitoz 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü dolayısıyla Yalova Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 12.12.2016 08:45
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Gençlere Kızılay Projelerini Anlattı

Fitoz Yalova Üniversitesi ve Kızılay arasında yapılacak olan ortak projelerle ilgili gençlere bilgi aktarıp görüş alışverişinde bulundu.

Yalova Üniversitesi Kızılay gönüllüleri öğrencileri ile Kızılay Yalova Şubesi Yönetimi, Dereotu Kafe’de bir araya geldi. 5 Aralık Dünya Gönüllülük Günü ile alakalı bir araya gelen gönüllüler, gelecekte yapacakları projeler hakkında da konuşma fırsatı buldular. Kızılay Yalova Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Fitoz, Yalova Üniversitesi’nin kan verme konusunda bilinçli olduğunu dile getirdi.

‘İhtiyaçlar her gün artıyor’..

“Üniversite öğrencilerimizin gönüllülük esasına dayalı yaptığı çalışmalar oluyor” diyen Başkan Ömer Fitoz, “Üniversite öğrencilerimizin taleplerini Kızılay Yalova Şubesi Yönetimi olarak değerlendirmek istedik. Üniversite öğrencilerimizin ufak-tefek projeleri oluyor. Bu projeleri Kızılay yönetmeliklerine göre değerlendireceğiz. Projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz. İhtiyaçlar her gün artıyor. Yalova’da Kızılay’ın himayesine sığınmış olan kardeşlerimiz var. Onların ihtiyaçlarına cevap vermek istiyoruz. Projelerimizi daha da geliştirerek, sürdüreceğiz. Sonuç alıcı bir takım çalışmalarımız olacak. Üniversitemizin muhtelif fakültelerinde okuyan öğrencilerimizin ilgi duymaları Kızılay yönetimi olarak bizleri çok sevindirdi. Yalova Üniversitesi kan verme konusunda çok bilinçli. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz de çok katkı sağlıyorlar. Yalova’da Kızılay’ı çok daha güçlü kılmak için ne yapabiliriz? Diye kendimize sorduk. İlk önce işe üniversite öğrencilerinden başladık. Esnaf odalarımızla ile birlikte çalışmalar yapmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.