Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gelecek Partisi'nden YTSO'ya Ziyaret

YTSO’yu ziyaret eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandı Karma OSB başta olmak üzere Yalova’nın geleceğini ilgilendiren konularda YTSO Başkanı Tahsin Becan’la görüş alışverişinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 10.02.2021 10:05
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Gelecek Partisi'nden YTSO'ya Ziyaret

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, İl Yöneticileri Recep Adıgüzel, Mehtap Ensarioğlu, Selda Gülçiftçi, Berrin İkizkaya, Umut Dinç ve Gürcan Akyel'den oluşan Gelecek Partisi Heyeti, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO)'na ziyaret gerçekleştirdi. YTSO Başkanı Tahsin Becan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Şenel, Kenan Ergin, Özgür Çavuşoğlu ve Hakan Gencer'in hazır bulunduğu ziyarette, Yalova'nın geleceği masaya yatırıldı. Öncelikle, Yalova gündeminin ilk maddelerinden olan Karma OSB konusu ile ilgili görüşme sağlandı. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Yalova'nın havasını, suyunu tabiatını olumsuz yönde etkileyecek, kanser vakalarını tetikleyecek oluşumlara karşı olduklarını, ancak tarım, turizm ve eğitim alanında atılacak her türlü adımı destekleyeceklerini ifade etti.

YTSO Başkanı Tahsin Becan ise, yönetim kurulu olarak, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Karma OSB konusunda tavırlarının net olduğunu ifade eden Becan, Yalova'da turizm, tarım ve eğitim yatırımlarına destek verdiklerini ancak Karma OSB konusundaki hassasiyetlerini koruduklarını, Yalova için sağlıklı tüm yatırımları destekleyeceklerini ifade etti.

Yalova'da turizmin geliştirilmesi, 12 aya yayılacak şekilde bir turizm politikasının oluşturulması gerektiğini ifade eden Çandır, Yalova turizmine katkı verebilmek için geliştirdikleri, “Yalova için Turizm Raporu”na da değindi. Çandır bırada, “Ulaşım, erişim ve demografik yapı ile ilgili sorunlarından arınmış, estetik planlamalar ile cazibesi arttırılmış bir Yalova hedeflenmelidir, dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.