Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Esadiye Köyü Artık Daha Güvenli

Esadiye Köyü Muhtarlığı’nın talebi üzerine köye yerleştirilen ve Jandarma Kent Güvenlik Sistemine entegre edilen kameralarla köy 7 gün 24 saat boyunca takip edilecek.

Haber Giriş Tarihi: 23.12.2022 08:52
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Esadiye Köyü Artık Daha Güvenli

Kent Güvenlik Sistemi köylerde de yaygınlaşmaya başladı. Bu çerçevede Esadiye Köyü de Jandarma Kent Güvenlik Sistemine dahil olarak artık daha güvenli bir yer haline geldi. Esadiye Köyü Muhtarlığı’nın talebi üzerine harekete geçen İl Özel İdaresi, ihtiyaç duyulan kameraları ve sistemin köye kurulması için düğmeye bastı. İlgili firma tarafından köye getirilen sistem ve kameralar Jandarma tarafından belirlenen noktalara yerleştirildi. Ardından sistem Jandarma Kent Güvenlik Sistemi’ne entegre edilerek köy jandarma tarafından 7 gün 24 saat takip edilmeye başlandı. Bu sayede köyün güvenlik altında olması sağlandı.

Taleplerini geri çevirmediği için İl Özel İdaresi’ne teşekkür eden Esadiye Köyü Muhtarı Ramazan Aslıyüksek, “Köyümüzün daha da güvenli bir yer olmasında bu sistem çok önemliydi. Bu yönde İl Özel İdaresi’nden talepte bulunduk. Özel İdaremiz de bizi kırmayarak kameraları ve sistemi satın alarak köyümüze yerleştirilmesini sağladı. Jandarma Güvenlik Sistemi’ne entegre edilen bu sistem sayesinde artık jandarma köyümüzü 7 gün 24 saat boyunca izleyecek ve olası tüm olaylara anında müdahale edecek yada olayların aydınlatılmasını sağlayacak. Köyümüzün eskisinden daha güvenli bir yer olmasına verdikleri katkıdan dolayı Yalova Valimiz sayın Muammer Erol başta olmak üzere, İl Genel Meclisi Balkanımız sayın Hasan Soygüzel, İl Genel Meclisi üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz ve bu konuda emeği geçen herkese yürekten teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.