Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Kurul Toplantısı Yalova’da Yapıldı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Kurul Toplantısı, Kocaeli, Bolu, Sakarya, Düzce ve Yalova illerinin Vali, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ve Ticaret Odası Başkanlarının katılımı ile Termalium Otelde yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 18.12.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Kocaeli, Bolu, Sakarya, Düzce ve Yalova illerinin kalkınmasını hedefleyen Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Kurul Toplantısı Termalium Otelde gerçekleştirildi. Toplantıya Yalova Valisi Yusuf Erbay, Kocaeli Valisi Gökhan Sözer, Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar, Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bolu Belediye Başkanı Alaattin Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Atalay Beştaş, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Sinan Aydın, Bolu İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Sakarya İl Genel Meclisi Başkanı Fethi Sarıoğlu, Kocaeli İl Genel Meclisi Başkanı Ali Ayaz, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Celal Özel, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Büyük, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı A.Akgün Altuğ, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı İbrahim Keleş, Kalkınma Kurulu Başkan Vekili Engin Özkoç ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Erkan Ayan katıldı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen Genel Kurul öncesinde bir açıklama yapan Yalova Valisi Yusuf Erbay, “Yalova olarak Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Kurul Toplantısı’na ev sahipliği yapıyoruz. Gündemde yer alan maddeleri görüşüp yönetim kurulu üyelerimizle bazı kararlar alacağız” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.