Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Coşkun, "Her Alanda Büyük Yatırımlara İmza Atıyoruz"

T.B.M.M. Çevre Komisyonu Üyesi, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, yapımı tamamlanan Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yeni hizmet binasını inceledi. Ziyarette Çevre ve Şehircililik il müdürü, il müdür yardımcıları ve kurum yetkilileri hazır bulundular.

Haber Giriş Tarihi: 19.09.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Coşkun, "Her Alanda Büyük Yatırımlara İmza Atıyoruz"

AKP hükümetleri döneminde kamu yatırımlarının basmakalıp düşüncelerle yapılmadığını, hizmet alanın ve hizmet edenin çalışma şartlarını bir bütün içerisinde değerlendirildiğini ifade eden AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun, “Her alanda büyük yatırımlara imza atmaktayız. Ülke genelinde olduğu gibi Yalova’mız da adeta bir şantiye yeri. Her alanda her ilçede her köşede hizmet ve yatırımlar birbirini takip ediyor.

Vatandaşlarımızın memnuniyetinin esas alındığı kamu hizmetleri daha güzel şartlarda veriliyor. Sağlıktan eğitime, ulaşımdan kentleşmeye, sanayiye, teknolojiye kadar her alanda yeni yatırım müjdeleri veriliyor, ülkemizde adeta değişim ve dönüşüm süreci yaşanıyor. İflas eden Avrupa ülkeleri, devletleri ve milletleri bizi gıpta ile izliyor. Krizlerin, soğuk ve sıcak savaşların yaşandığı bu koşullarda dahi kat edilen mesafelerin, elde edilen üstün başarıların kaynağını araştırıyorlar, soruşturuyorlar. İşte bütün bu başarıların temelini Sayın Başbakan’ımızın ifade ettiği gibi ülkesine, devletine ve milletine sevdalanmak; milletinin derdi ile dertlenmek, sevinci ile gülmek, aynı şekilde inanmak ve aynı kararlılıkta yürümek oluşturmaktadır.

Biz, bu inanç ve azimle her alanda yaptığımız atılımlarla yatırım ve hizmetlerin standartlarını yükselttik, milletimizin hizmet beklentisini yukarılara taşıdık. Sorunlarını problemlerini öteleyen, adam sende deyip görmemezlikten gelen, menfi hesaplar peşinde koşan değil; problemleri irdeleyen, kaynağına kadar inen, çözüm önerileri getiren stratejilerle çalışmalarla, milletimizin desteği ve duasıyla hamdolsun, bugünlere geldik. Dünyayı kıskandıran, kendi başarılarımızla yarışan bir konumda ilerliyoruz ve ilerlemeye de devam edeceğiz.

Çevre ve Şehircilik il müdürlüğünün adına yakışır yeni modern hizmet binasından tutun da ilimizin başlıca ihtiyacı olan, doğal zenginlikleri ve gelişim potansiyeli olan tüm alanlarda yatırım süreçlerimize başladık. Konuşmak yerine düşündük, durmadık gerek Yalova’da gerek Ankara’da girişimlerde bulunduk, beklemedik talep ettik ve sonucunda birçok eğitim, sağlık, ulaşım, gençlik ve spor, tarım, sosyal, kültürel yatırımın Yalova’mızda inşa edilmesi süreçlerini başlattık. Devam eden yatırımlarımızı bitirip hizmete açılmasını sağladıkça yeni adımlar atacak, Yalova’mıza ve Yalova halkına yakışır yeni hizmetlerin müjdesini ve sevincini de vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.