Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başarılı Personele Teşekkür Belgesi

Ailelere yönelik Üreme Sağlığı eğitimleri sürüyor. Yalova Halk Sağlığı İl Müdürü Dr. İbrahim Dedecan eğitim çalışmaları hakkında bilgi alarak emeği geçenlere teşekkür belgesi verdi.

Haber Giriş Tarihi: 16.02.2015 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Başarılı Personele Teşekkür Belgesi

Yalova Halk Sağlığı İl Müdürlüğü anne ve bebek sağlığının iyileştirilmesi, morbidite ve mortalite oranlarının azaltılması amacıyla sağlık personeline yönelik; Güncel, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında bilgi ve beceri kazandırarak standart ve nitelikli hizmet sunumu için Üreme Sağlığı Eğitimleri'ni sürdürüyor. Kadın Üreme Sağlığı Daire Başkanlığı 2014 yılı hizmet içi eğitim raporlarını değerlendirerek Yalova'da ÜSEM eğitimlerinde aktif görev alan eğitimciler ile teknik destek sağlayan yöneticilerin çabalarını takdirle karşıladı.

Bu kapsamda da Halk Sağlığı Müdürü Dr. İbrahim Dedecan Yalova'da gerçekleştirilen Üreme Sağlığı Eğitimlerinde emeği geçen TSM Başkanı Uzm. Dr. Orhan Çalık, Mesude Kara, Fadime Çelik, Raziye Kurt, Gülten Yağcı ve Zehra Gülbahar' ı makamında kabul ederek çalışmalarının ve başarılarının devamını dileyerek teşekkür belgesi verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.