Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

B.Ü Genel Müdürü Akdamar Yalova'daydı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mesut Akdamar Gıda Tarım ve Hayvancılık Yalova İl Müdürlüğü'nü  ziyaret etti.

Haber Giriş Tarihi: 29.11.2016 12:33
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
B.Ü Genel Müdürü Akdamar Yalova'daydı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mesut Akdamar bir dizi incelemede bulunmak için Yalova'ya geldi. Akdamar'ı Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat Parıldar, Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürü Yılmaz Boz, İl Müdür Yardımcısı İbrahim Görentaş ve Şube Müdürleri  karşıladılar. Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat Parıldar Yalova'nın tarımsal profili ve ilde gerçekleştirilen projeler hakkında Genel Müdür Mesut Akdamar'a bilgiler verdi. Mesut Akdamar'da yakın zamana kadar Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğünde birlikte çalıştıkları İl Müdürü Suat Parıldar'a yeni görevinde başarılar dileyerek Genel Müdürlük olarak Yalova tarımının daha da geliştirilebilmesi adına İl Müdürlüğünün çalışmalarına her zaman destek olacaklarını ifade etti.
Garden A.Ş'de incelemeler yaptı

Genel Müdür Mesut Akdamar Yalova Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaretinin ardından İl Müdürü Suat Parıldar'la birlikte ülkemizin en önemli kümelenme modellerinden biri olan ve Süs Bitkileri Üreticilerinin biraraya gelerek oluşturduğu Garden A.Ş. ye geçerek yönetim kurulu üyesi Orhan Veli Döğüşçü'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Akdamar tesisi ve seraları ilgiyle inceleyerek bu denli önemli bir yatırımı Türk tarımına kazandırdıkları için Garden A.Ş Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.