Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Avcılar Yeni Hizmet Binasına Kavuştu

Yalova Merkez Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği binası Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ve AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan'ın katıldığı bir törenle açıldı.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2014 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Avcılar Yeni Hizmet Binasına Kavuştu

Yalova'nın en eski derneklerinden birisi olan Yalova Merkez Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği Şehit Ömer Faydalı Bulvarı üzerinde yer alan Tuğrul Şener Stadının yan tarafından yer alan yeni binasına taşındı. Yalova Belediyesi tarafından yaptırılan binanın açılışı ise Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ve AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan'ın katıldığı bir törenle yapıldı. Dernek üyelerinin de yoğun ilgi gösterdiği derneğin açılış konuşmasını Yalova Merkez Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği Başkanı Gökhan Bitirim gerçekleştirdi. Yıllardır özlemini duydukları binaya kavuştuklarını dile getiren Bitirim konuşmasında, "1959 senesinde Yalova'nın ilk kurulan derneği olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Bugün burada yeni dernek binamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu binayı bize kazandıran Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal'a tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Biz hep böyle modern bir binanın eksikliğini duyduk. Bugün Yalova'nın en eski derneği olarak yıllardır hayal ettiğimiz o binaya kavuşuyoruz" dedi.

Dernek Başkanı Gökhan Bitirim'in ardından söz alan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ise, "Avcılarımızın yeni bir mekan ihtiyacı vardı. Bizde acele etmeden bu derneğimize yakışacak kalıcı bir bina yapmak istedik. Burada avcılarımıza güzel bir dernek binası kazandırıldı. Avcılarımızın da artık burayı sahipleneceklerini düşünüyorum. Yine bu binanın arkasında mahalledeki kadınlarımız için Karanfil Evimiz, yan tarafında da çocuklarımız için bir oyun parkı var. Çok güzel bir mekan oluşturuldu. Hem mahallemize hem de Avcılarımıza hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Dernek binasının açılışını Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, AKP Yalova İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Yalova Merkez Avcılar ve Atıcılar Kulübü Derneği Başkanı Gökhan Bitirim birlikte gerçekleştirdiler.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.