Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Atik, JKBB Belediyeler Birliği Toplantısına Katıldı

Termal Belediye Başkanı İsmail Atik Jeotermal Belediyeler Birliği Nisan ayı olağan toplantısına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 16.04.2016 11:31
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Atik, JKBB Belediyeler Birliği Toplantısına Katıldı

Toplantıda aralarında İsmail Atik'in de yer aldığı 230 üyenin oylarıyla Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Başkanlığı görevine Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci seçildi.


Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kırşehir Ramada Resort Otel'de gerçekleştirildi. Toplantıya Termal Belediye Başkanı İsmail Atik'de katıldı. Toplantı gündem gereği ihtisas komisyonun oluşturulması ve encümen üyelerinin belirlenmesi ile başladı. Ardından başkanlık divanının oluşturulmasına geçildi. Ardından gerçekleştirilen seçimde ise birliğin yeni başkanı belirlendi. Termal Belediye Başkanı İsmail Atik'inde kullandığı oylarla Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Başkanlığı görevine seçildi. Birlikte çıkan bir diğer karar ise birlik merkezinin Kırşehir'den Ankara'ya alınması oldu.
Termal Belediye Başkanı İsmail Atik başkanlık seçimi sonrasında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'yi kutladı. Toplantının çok verimli geçtiğini belirten Atik, "Bu birlik Jeotermal kaynaklı belediyelerin çalışmaları açısından önemli tavsiye kararlarının alındığı, hükümete önerilerde bulunan bir platform. Birlik çalışmalarını etkili bir şekilde sürdürüyor. Nisan ayında da hep birlikte yeni başkanımızı belirleyerek merkezin yerinin değiştirilmesi gibi önemli kararlara hep birlikte imza attık" diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.