Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Araç Filosuna Çöp Kamyonu Eklendi

İl Özel İdaresi tarafından satın alınarak Çınarcık Belediyesi’ne hibe edilen çöp kamyonu Yalova Valisi Muammer Erol’un da katıldığı bir protokol töreninin ardından Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’e teslim edildi.

Haber Giriş Tarihi: 10.08.2020 08:54
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Araç Filosuna Çöp Kamyonu Eklendi

Protokol metnine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim Karahan ve Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer imza koydu.

Özellikle yaz aylarında iş yükü bir hayli artan Çınarcık ilçesinde temizlik hizmetlerinin daha da kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamak adına İl Özel İdaresi tarafından satın alınan çöp toplama aracı düzenlenen törenle Çınarcık Belediyesi’ne hibe edildi. Yalova İl Özel İdaresi ek hizmet binasında yapılan törene Yalova Valisi Muammer Erol, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Yalova İl Özel İdaresi Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova İl Özel İdaresi Meclis Başkan Vekili Murat Kaya, Yalova İl Özel İdaresi Meclis Üyeleri Mustafa Selvi ve Tahsin Yener, Çın.Bel.Tur.A.Ş Şirketi Genel Müdürü Turan Çam ve çok sayıda yetkili katıldı.  

Devir teslim töreni öncesi söz alan Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, “Çınarcık ilçemiz sadece ilimizin değil bölgemizin hatta ülkemizin önemli turizm noktalarından birisi. Dolayısıyla yaz aylarında ilçeye gelen tatilcilerle birlikte nüfus 3-4 kat artıyor. Bu beraberinde iş yükünün artmasını da getiriyor. Biz de ilçemizde sürdürülen temizlik çalışmalarının daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamak adına bir çöp kamyonu hibe ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Yalova Valisi Muammer Erol, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Gelen Sekreteri Selim Karahan’a teşekkür eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ise, “Belediyemize hibe edilen bu çöp kamyonu ilçemizde sürdürülen temizlik çalışmaların ciddi bir katkı sağlayacak. Bize sundu katkıdan dolayı İl Özel İdaremize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Çınarcık Belediyesi ile Yalova İl Özel İdaresi arasında protokol imzalandı. Protokol metnine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selim Karahan ve Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer imza koydu.  Devir teslimin ardından Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Çınarcık Belediyesi Hizmet Binasının önünde kamyonun direksiyonuna geçti ve ilk test sürüsünü gerçekleştirdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.