Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Amir Ateş Şehitler İçin Mevlid Okuyacak

Yalova Güç Birliği Derneği 13 Ağustos 2015 Perşembe günü Akşam Namazı sonrasında Merkez Camisinde şehitler için mevlit okutacak. Mevlide ünlü mevlithanlardan Amir Ateş katılacak.

Haber Giriş Tarihi: 11.08.2015 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Amir Ateş Şehitler İçin Mevlid Okuyacak

Yalova Güç Birliği Derneği son günlerde artan PKK terörü neticesinde şehit olan asker ve polislerimiz için Yalova Merkez Camisinde bir mevlit okutacak. 13 Ağustos 2015 Perşembe günü düzenlenecek olan Mevlit öncesi bir basın toplantısı düzenleyen dernek yöneticileri konuyla ilgili bilgi verdi. Güç Birliği Derneği Başkanı İlhami Başkan ülkenin birlik ve beraberliğini, huzurunu kimsenin bozamayacağına dikkat çekerek, " Türkiye Cumhuriyeti topraklarımız üzerinde karanlık emeller taşıyarak 780 bin Km. kare alanda oynanan bu oyunlar topyekûn olarak kararlılık ve işbirliği içinde birliğimizi ve bütünlüğümüzü dile getiriyoruz. Vatanımızdaki hain saldırılar sonucu kınalı kuzularımız, yavrularımız, vatanın çocukları, evlatlarımız Şehitlik mertebesine ulaştılar. Bu evlatlarımıza haince saldırıyı yapanları kınıyoruz ve lanetliyoruz. Vatanı ve milletli uğruna şehit olan kardeşlerimizin Ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Askerlerimize baş sağlığı diliyoruz, Emniyet Mensuplarımıza baş sağlığı diliyoruz, Vatan sevdalılarına baş sağlığı diliyoruz. Lider ülke olan vatanımıza birliğimiz beraberliğimize yönelik haince planları olanlara sesleniyorum Bayrağımız inmeyecek, Vatanımız parçalanmayacaktır. Bu haince saldırıyı planlayanlar emellerine asla nail olamayacaklardır. Şartlar ve koşullar ne olursa olsun bu güzel ülkemin insanları olarak her zamankinden daha fazla kenetleneceğiz, hep birlikte şiddeti lanetleyeceğiz. Puslu hava özlemiyle yanıp tutuşanların bu umutlarının kursaklarında kalacağını söylüyoruz. Milletimiz, birlik ve beraberlik içersinde terörün üstesinden gelebilecek azim, inanç, bilgi, donanım ve karalılığa sahiptir" dedi.
Amir Ateş Mevlit Okuyacak
Merkez Camisi'nde okutulacak olan Mevlit içinde bilgiler veren Başkan, "Yalova Güç Birliği olarak bu vatanın sevdalıları olarak milletimizin, devletimizin, ülke sevdalılarının her zaman yanında ve emrindeyiz , bu ülkede tek bir çakıl taşının dahi feda edemeyeceğimizi, bayrağımız ve vatanımız adına söz veriyoruz. Şehitlerimizi saygıyla anıyor ve ruhları şad olsun diyoruz. Şehitlerimizi anmak ruhlarını şad etmek için 13 Ağustos Perşembe günü akşam namazını müteakiben Yalova Merkez Camiinde mevlidi şerif okutulacaktır. Mevlidimiz mevlithan Amir Ateş ve beraberinde mevlithanlar eşliğinde Yalova'mızın çok değerli Hocalarıyla beraber icra edilecektir. İcra edeceğimiz bu mevlide Yalova'mızın ve vatanımızın tüm vatandaşlarını birliğimize ve bütünlüğümüze davet ediyoruz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.