Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AKP’de İlçe Kongre Takvimi Belli Oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Yalova İl Başkanı Mazhar Aydın partide kongre sürecine girildiğini söyledi. 10 Aralık 2011 tarihinde Armutlu İlçe Kongresi ile başlayacak olan süreç 4 Şubat 2011 günü yapılacak Merkez İlçe Kongresi ile sona erecek.

Haber Giriş Tarihi: 30.11.2011 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
AKP’de İlçe Kongre Takvimi Belli Oldu

AKP’de ilçe kongrelerinin takvimi belirlendi. AKP Yalova İl Teşkilatı’nın resmi internet sitesinde yayınlanan takvime göre ilk kongre 10 Aralık 2011 Cumartesi günü saat 14:00’de yapılacak. Bu kongreyi 17 Aralık 2011 tarihinde yapılacak olan Termal ve 25 Aralık 2011 tarihinde yapılacak olan Çiftlikköy İlçe Teşkilatı kongresi izleyecek. 21 Ocak 2012 tarihinde ise Altınova İlçesi kongresi yapılacak. İlçe kongreleri 28 Ocak 2012 Cumartesi tarihinde gerçekleşecek olan Çınarcık Kongresi ile sürerken ilin son kongresi ise AKP Merkez İlçe Kongresi olacak. Bu kongre ise 4 Ocak 2012 tarihinde yapılacak.

Kongre sürecinin hayırlara vesile olmasını dileyen AKP Yalova İl Başkanı Mazhar Aydın, “Partimizin ilçe ana kademe kongre süreci ile ilgili takvim planlandığı şekilde işlemektedir.İlçe kongre delegelerinin belirlendiği süreç sonrası ilçelerimizde kongrelerimizi gerçekleştireceğiz.. AK Parti’de kongreler yenilenmenin ve siyasetin doruğa çıktığı birlikteliğimizin göstergesidir. İlçe yönetim kurullarında değişik kademelerde yer alan teşkilat mensubu arkadaşlarımla yürüttüğümüz ve başarı ile sınavını verdiğimiz çalışmalarımızı daha da artırarak sürdüreceğiz. Toplumumuzun değişik kesimlerinden siyasete gönül vermiş yeni arkadaşlarımızın da katılmasıyla yenilenme sürecinde kongreler bizim için çok önemlidir. Bu bayrak yarışında birlik ve beraberlik içerisinde çalışma arkadaşlarımızla Yalova’mız için güzel icraatlar yapıldı. Tüm ilçe teşkilatlarımı şimdiye kadarki çalışmalarındaki başarılarından dolayı kutluyorum.

Kadın ve Gençlik kolları kongrelerinde partimize olan teveccühü birlikte paylaştık. Her bir kongre ile daha da dinamikleşen, yenilenen ilçelerimizde ana kademe kongre süreciyle partimize olan teveccühü görev alma anlamında taleplerin yoğun olması bizlere daha da şevk vermektedir. Önümüzdeki kongre süreci bizim için yenilenmenin, daha da katılımcı ve toplumun tüm kesimlerini kucaklayıcı teşkilat yapısı ile, Türkiye’nin iktidar partisi kimliği ile kurumsal yapısı ile daha emin adımlarla 2023 vizyonuna sahip ve bu hedefleri gerçekleştirecek donanımda teşkilatlarımızla yerel seçimlere gireceğiz. Bugünün ve yarının partisi olarak AK Partide başarı çıtası oldukça yükselmiş durumda. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın önderliğinde partimizin iktidarı, halkımızın her açıdan daha müreffeh ve kalkınmış yapısıyla 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalara odaklanmış durumdayız. Her seçimde artan oy oranı ile AK Parti, milletimizin bağrından çıkmış ve onun partisi özelliği ile daha da güçlenmektedir. Çünkü biz halkımıza hizmet etmek için kurulmuş bir partiyiz..Üyelerimizden teşkilatımızın tüm kademelerinde görev almış ve alacak olan fedakar teşkilatlarımıza tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

İlçe kongrelerinden sonra belirlenecek takvimle İl Kadın Kolları kongresi ve ana kademe il kongresi yapılacak. Daha sonrasında Büyük Kongre ile partimiz daha da güçlenerek ve yenilenerek yoluna aziz milletimizle devam edecek” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.