Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ağır Tonajlı Araçların Kente Giriş Çıkışlarına Düzenleme

İl Trafik Komisyonu tarafından ağır tonajlı araçların şehre giriş çıkışına yönelik yapılan yeni düzenleme Yalova Belediyesi Trafik Zabıtası ekipleri tarafından sıkı şekilde uygulanıyor.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2017 08:46
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Ağır Tonajlı Araçların Kente Giriş Çıkışlarına Düzenleme

İl Trafik Komisyonu, Nisan Ayı toplantısında ağır tonajlı araçların şehir içine girebilecekleri yerleri ve giriş çıkış saatlerini yeniden düzenledi. Kentimizde toptan ve perakende taşımacılık yapan araçların giriş çıkışlarına İl Trafik Komisyonu üyeleri tarafından oy birliği ile kısıtlama getirildi. Bakkaliye, nalburiye vb. gibi dağıtım yapan ve taşıyan kapalı ve açık kasa (taşıma kapasitesi 3.500 Kg’a kadar) kamyonet ve (Taşıma kapasitesi 7500 Kg’a kadar) kamyonların şehir içine sabah 10:00 -12:00, öğleden sonra 14:00-16:00 saatleri arası Yalova Belediyesi’nden izin belgesi almak suretiyle dağıtım yapmalarına izin verilmesine, taşıma kapasitesi 7.500 Kg’dan yukarı olanların ise; 21:00-08:00 saatleri arasında şehir merkezine girmelerine diğer saatlerde girmemelerinin kabulüne oy birliği ile karar verildi.

Alınan bu karar; İstanbul Caddesi, Mimar Sinan Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Fatih Caddesi Cengiz Koçal Caddesi, Şehit Ömer Faydalı Caddesi, Gazipaşa Caddesi ve Marmara Caddesi’ni kapsıyor. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.