Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

16 Personel Rütbe Aldı

Yalova Emniyet Müdürlüğü’nde terfi eden 16 personel düzenlenen törenle terfilerini aldı. Yalova Emniyet Müdürü Ahmet Selim Akyıldız rütbe alan personele rütbelerini elleriyle taktı.

Haber Giriş Tarihi: 01.07.2011 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
16 Personel Rütbe Aldı

Yalova Emniyet Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen törenle 16 personel terfilerini aldılar. Törenin açılış konuşmasını yapan Yalova Emniyet Müdürü Ahmet Selim Akyıldız, “Bugün buraya anlamlı bir gün için toplanmış bulunuyoruz. Yeni rütbelerin arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yeni bir rütbe ve yeni bir makam aynı zamanda yeni bir sorumluluk demektir. Her yeni rütbeden ve her bir yeni tecrübeden elde edilenler üst makamları yönetici olarak daha hazır hale getirilmesi demektir. Mesleğimiz disiplin ve iletişim mesleğidir. Ben bunu bir maraton koşusuna benzetiyorum. Maraton koşusunun sonunu getirenler karşımızda. Hepinizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından rütbe törenine geçildi. 2’inci Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Ersin Deniz, Suat Aslan, Mustafa Akdağ, Kenan Kurnaz, Ali Hikmet Yalçın, 3’üncü Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine Ali Çakar, Murat Akçay, Sinan Atik, ve Zafer Balcı’ya rütbelerini Emniyet Müdürü Ahmet Selim Akyıldız ile eşleri taktı. 4’üncü Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Ferhat Yeşilyayla, Ali Kaan Abanoz, Komser rütbesine terfi eden Şebnem Urak ile Emniyet Amirliği rütbesine terfi eden Naci Türker Yimsek ve Nurcan Şaylı’ya rütbelerini Emniyet Müdür Yardımcısı Zülfü Veli Akgül verdi.

1’inci Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Hüseyin Taşbaş ile Filiz Kaya’ya ise Emniyet Müdürü Ahmet Selim Akyıldız hem rütbelerini taktı hem de plaket verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.