Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalovaspor’un Eski Başkanları Bir Araya Geldi

Yalovaspor’da bugüne kadar başkanlık yapmış isimler Dr. Turhan Şener’in ofisinde bir araya geldi. Yalovaspor’un içinde bulunduğu durumu tartışan eski başkanlar herkesin özellikle de siyasi ve bürokratların Yalovaspor’a destek olmasını istediler.

Haber Giriş Tarihi: 27.11.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Dr. Turhan Şener, Erdinç Erkorkmaz, Fikri Turgut, Ertuğrul Aslan, Nusret Karaalioğlu, Zeki Baş, Alattin Bilgi, Muzaffer Turna, Fevzi Akman, Zeki Serdar ve Ahmet Saraç’tan oluşan eski yöneticiler Yalovaspor’a özellikle belediye e Valiliğin sahip çıkması gerektiğini kendilerinin de ellerinden gelen maddi manevi her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Geçmiş dönem Yalovaspor başkanları adına bir açıklama yapan Dr. Turhan Şener, “Altınova’dan Armutlu’ya kadar Yalova sınırları içinde yaşayan Yalova’da ticaret yapan ister sanayici, ister esnaf, ister işçi ve emekli olsun Yalova’da yaşayan herkesin Yalovaspor’a sahip çıkması gerektiğine inandığımız için bugün toplanmış bulunmaktayız.

Yalovaspor’un içler acısı durumu milyarlarca borç, başkansız ve sahipsizdir.

Bugüne kadar gelmiş geçmiş hiçbir başkanı ne suçluyoruz ne de herhangi bir başkanlık yapmış hiçbir kimseyle bir sorunumuz yok. Hepimiz kulüp başkanlığı yapmanın ne kadar zor maddi manevi bir yük ve fedakarlık getirdiğini herkesten iyi biliyoruz.

Ancak yeni seçilecek olan başkan. Yalova’nın Valisi, Milletvekilleri, Belediye Başkanı manevi olarak destek verdikleri takdirde biz de eski başkanlar olarak gücümüzün yettiği kadar destek verdiğimiz takdirde Yalovaspor mutlu sonlara ulaşabilir. Herkes bilmeli ki Yalovaspor tüm spor branşlarında binlerce gence spor yapma imkanı sağlamakta bu vesile ile gençler sigara, içki, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan uzak kalmaktadır. Tüm anne ve babalar da bu sebeple Yalovaspor’u desteklemelidir.

Biz Yalovaspor eski başkanları olarak Yalovaspor’un son zamanda düştüğü zor durum sebebiyle çok büyük bir üzüntü duymaktayız. Bu sebeple birincisi 20.11.2007 Salı ikincisi de 26.11.2007 Pazartesi günü Yalovaspor’un geleceği için toplanmış olup durum değerlendirmesi yaptık. Dünkü maça eski başkanların çoğu takımımıza destek vermek için toplu olarak gittik. Gerek Yalova’nın yetiştirdiği Cengiz Hoca’nın ve gerekse futbolcularımızın üstün gayreti neticesinde 1-0 olan mağlubiyetten 3-1 galibiyete ulaşmak biz eski başkanları olduğu gibi tüm Yalovaspor severleri de son derece memnun etmiş ve sevinç gözyaşlarına boğmuştur.

Ancak bizi son derece üzen ve derinden yaralayan daha önceki maçlarda ve iyi günlerinde Yalovaspor protokol koltuklarında oturan Yalova’nın tüm seçilmiş temsilcilerini ve spora sahip çıkması devlet görevi olan yetkililerin hiçbirisini olmaları gereken yerde görememekten büyük bir üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Biz diyoruz ki çocuklarının geleceğini düşünen tüm anne babalar ve sporun faydasını bütün konuşmalarında Mustafa Kemal Atatürk’ün devlet politikası olarak gördüğü ve destek verdiği spora devletin Yalova’daki temsilcilerini her partiden seçilmiş temsilcilerini Yalovaspor’a yardım etmek ve desteklemek için siyaset üstü bir düşünceyle desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

Toplantıda sırayla görüş belirten eski başkanlar Yalovaspor’un sıkıntılı günlerini aşması için Valilik ve Belediyenin mutlaka Yalovaspor’a sahip çıkması gerektiğini vurguladılar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.