Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalovaspor Tartışıldı

Yalovaspor Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen ve Yalovaspor’un kongreye kadar olan durumunun değerlendirildiği toplantı bugün saat 16:00’da Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 10.11.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalovaspor Taraftarları Derneği Başkanı Tamer Erbul’un açılış konuşması ile başlayan toplantıda Yalovaspor’un içinde bulunduğu durum tartışıldı. Erbul, konuşmasında “Yalovaspor’un sıkıntısı şu anda yaptığımız toplantının katılımından da bellidir. Buraya çıkmadan önce aklımda birçok şey vardı. Ama maalesef katılımın az olması sebebiyle duygulandım ve konuşacak bir kelime bulamıyorum” dedi.

Yalovaspor camiasının önde gelen isimlerinden Zeki Baş ise konuşmasında “1963’te kurulan Yalovaspor o günlerden bugünlere gelene kadar böyle bir ilgisizlik hiçbir zaman görmedi. Biz buraya eski yöneticileri eleştirmeye gelmedik futbolcularımız şu anda zor durumda. Burada futbolcuların yiyeceklerini konuşuyorsak aç kaldıklarını konuşuyorsak durumun vahimliği daha iyi ortaya çıkar. Biz birlik oluşsun dedik. Eski başkanlardan, oda başkanlarından, ağırlıklı kişilerden bir ekip oluşsun Vali ve Belediye başkanı desteğiyle bir şeyler olsun dedik. Bu tablodan böyle bir oluşum olamayacağına göre bu toplantıyı kendi aramızda bir araya gelerek vazgeçmeden kongre gününe kadar bir şeyler yapıp denetleme kuruluna gitmemiz lazım. Yalova halkı olarak o kadar kötü bir huyumuz var ki kim bir şey yapsa menfaat karşılığı yaptığı sanılıyor. Bizim bir menfaatimiz yok sadece Yalovasporumuz var. Konuşmakla, kötülemeyle bir yere varamayız Yalovasporumuzu bir yerlere getirmeliyiz. Kişilere istinaden başkanlık olayı Yalovaspor’da bitmiştir. Ya belediye desteği, ya fabrika ya başka bir şekilde destek alarak yapılmalı. Geçmişi değil geleceği konuşmalıyız” dedi.

Daha sonra yapılan konuşmalarda Yalovaspor’un geleceği için güç birliği ile oluşturacak bir yönetimin gerekliliği vurgulandı. Konuşmalar sırasında Yalovaspor kulübünün içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan ve kongreye kadar denetleme kuruluna maddi destek sağlanması gerektiği vurgulandı ve toplantı akışı sırasında katılımcıların da isteğiyle bağış toplandı. Toplanan bağışlar Denetleme Kurulu üyesi Zeki Serdar’a teslim edildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.