Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Tüfad’da 7.Özliman Dönemi

Tüfad Yalova Şubesi’nin 7.Genel Kurulu geçtiğimiz Salı günü akşamı gerçekleşti. Tek liste ile girilen genel kurulda Mütahir Özliman’ın listesi tekrar kazanarak Özliman 7.dönem Tüfad Başkanlığı’na geldi.

Haber Giriş Tarihi: 19.08.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Tüfad Yalova Şubesi’nin 7.Genel Kurulu önceki akşam Gençlik ve İl Spor Müdürlüğü’nün bünyesinde bulunan Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. İlk toplantıda gerçekleşmeyen Tüfad Genel Kurulu ikinci oturumda gerçekleşti. 92. üyesi bulunan Yalova Tüfad’ın 20 üyesinin katılımıyla gerçekleşen 7. Genel Kurulu’na tek liste ile girildi. Eski Başkan Mütahir Özliman’ın 15 kişilik Yönetim Kurulu listesi kazanarak Mütahir Özliman 7. kez Başkanlığa seçilerek 2009-2012 yılları arasında Tüfad Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yönetecek.

7.si gerçekleşen Genel Kurul’da saygı duruşundan sonra Divan Kurulu Başkanı seçimine geçildi. Divan Başkanlığı’na Gençlik ve İl Spor Müdürü Yusuf Bıyıklı seçilirken üyeliklerine de Kadir Kösem ve Sıdık Okay seçildi. Daha sonra Özliman derneğin yaptığı faaliyet raporunu ve Yönetim Kurulu Hesap Raporlarını okudu. Daha sonra ise denetlemede bulunan Hidayet Öztekin Denetleme Kurulu raporlarını okuyarak dilek ve temennilerin ardından Yönetim Kurulu seçimine geçildi. Tek liste halinde girilen seçimde Mütahir Özliman’ın listesi kazanırken Yönetim Kurulu’nda da şu isimler yer almakta; Yönetim Kurulu Asil Mütahir Özliman, Sami Bahçekapılı, A.Vahap Diken, Eray Damgacı,İsmail Şengelen, Çetin Pehlivan, Kamil Erbay, Muzaffer Töre, Tarkan Koçan, Özcan Yılmaz, Turan Çağlar, Yılmaz Kalaycı, Kadir Kösem, Osman Yılmaz ve Erkem Altuntaş’tan oluştu.

Denetim Kurulu Asil ise Bayram Koçgündüz, Ertuğrul Aslan ve Hamdi Yılmaz’dan oluşurken Genel Merkez Delegeleri ise; Mütahir Özliman, Bayram Koçgündüz, Tuğrul Şener, Hidayet Öztekin, Yalçın Önem, Faruk Yiğit ve Kamil Erbay’dan oluştu.

Genel Kurul’un kapanış konuşmasını yapan Mütahir Özliman “Tüm antrenörlerimize hayırlı osun. Hiçbir zaman yönetime gelirken vaatlerde bulunmadan yaptıklarımız ortada. Yaptıklarımızı daha da ileriye götürmek için buradayız. Yaptıklarımızın üstüne bu dönem Yönetim olarak 2 yılda bir yapılan seminerlerin arasına bir seminer daha yerleştirmektir” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.