Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Taxi Gençlik “Yalovaspor İçin Birleşin”

Yalovaspor’da yaşanan son gelişmeleri değerlendiren taraftar grubu taxi gençlik bir açıklama yaparak artık birlik ve beraberliğin sağlanmasını istediklerini belirttiler.

Haber Giriş Tarihi: 06.11.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Taxi gençlik açıklamasında “Son günlerde Yeşil-Kırmızılı takımımızın yaşadığı olaylara baktığımız zaman Taxi Gençlik taraftar grubu olarak bazı konularda fikirlerimizi beyan etmek zorunda olduğumuzu düşünüyoruz. Yalovaspor'umuzun şu anda içinde bulunduğu durumdan biran önce çıkması için artık belli kesimlerin ellerini taşın altına sokmaları gerekir. Lafa geldiği zaman herkesin sürekli konuştuğu gibi “Şunu bunu yaparız, şöyle olmalı, böyle olmalı” gibi söylemlere başta biz olmak şartıyla Yalovaspor'a gönül verenlerin inanmadığını ve kalıcı çözümler ortaya koyması gerektiğine inanıyoruz. Mevcut olan yönetim kurulunun istifası ardından “Yalovaspor'a Başkan Kim olmalı” sorusunun biran önce takımımızın selameti açısından netlik kazanması gerekir. Bu kararların biran önce alınarak takımızı sahipsiz bırakmayarak kim başkanlığa aday olacaksa ellerinde ki projelerle kamuoyu karşısına çıkmasını ve yapacaklarını Yalovaspor sevdalılarıyla paylaşmasını bekliyoruz. Her geçen günün Yalovaspor'umuzun geleceğini daha zora soktuğunu geç alınacak olan kararların takım üstünde nasıl bir olumsuz etki yaratacağını herkesin düşünmesini isteriz.

Şunu bilinmesini bizler kesinlikle isteriz ki Yalovaspor'u canı gönülden seven ve bu takım için yüreğini ortaya koyan insanların ve buraları basamak olarak görmek isteyenlerin kesinlikle Yalovaspor'a başkan olmasını istemiyoruz. İlimizde son günlerde konuşulan başkan adaylarının hepsini bizler aynı yönetim kurulunda mevki ve makam gözetmeksizin bir arada Yalovaspor'u eski güzel günlere getirmesi için çaba sarf etmesini ve ancak böyle özlenen ve beklenen Yalovaspor'un oluşacağına inanmaktayız. Başta dediğimiz gibi artık küskünlüklerin ve dargınlıkların zamanı değildir. “Ben Yalovaspor'u seviyorum” diyen herkesi bu çatının altında görme taraftarıyız. Özellikle sitelerde dolaşan anketlerde ki şahısları biz aynı yönetim kurulu karesinde görmekten onur duyarız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz oluşum eğer ki olamazsa Yalovaspor için hayırlısı ne ise onun olmasını temenni etmekteyiz. Taxi Gençlik taraftar grubu olarak bizler gönlümüzde ki yatan başkana internet sitesine oylarımızı vererek gösterdik ve en üst sıralara taşıdık. Yalovaspor'a başkanlığını da kendisine bizler Taxi Gençlik taraftar grubu olarak yakıştırmaktayız. Fakat bizim kongrede oyumuz olmadığı için biz sadece anket üzerinden Vehbi Aydoğan'ı başkan olarak görmek istediğimizi belirttik. Fakat şu bilinmesi gerekir en başta dediğimiz gibi öncelikli hedef Yalovaspor menfaatleri için birleşilmesidir. Artık Yalovaspor duayenleri olarak kabul edilenlerin de çıkıp Yalovaspor'da gelişen olaylara ve konulara değinmeleri gerekir. En başta dediğimiz gibi Yalovaspor için bütünleşme, kaynaşma ve bu takıma fazlasıyla sahip çıkma zamanı gelmiştir. Kim başkan olursa, o koltukta kim oturursa da Taxi Gençlik olarak sürekli desteğimizi vermeye devam edeceğiz.

Ayrıca diğer bir konu ise, Taxi Gençlik olarak arkadaşlarımızla oturduk ve bir karar aldık. Bundan sonra ilk seyircili maçımızda göreceksiniz ki, Taxi Gençlik olarak hiç bir olumsuzlukla tribünlerde karşılaşmayacaksınız. Bundan sonra takımı her zaman sahip çıkan ve tüm olumsuz koşullara rağmen destekleyen bir taraftar grubunu herkese göstereceğiz. Artık herkes yapılan hatalardan bir ders çıkarıp Yalovaspor'u özlediği yere getirmek için gösterdiği çabaları fazlasıyla yapmak zorunda olduğu bir dönemde olduğunun farkına varması gerekir” denildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.