Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Murat Aydın “Aday Değilim”

Yaklaşan Yalovaspor kongresi öncesi adı başkan adayı olarak geçen iş adamı Murat Aydın aday olmayacağını ama her zaman maddi manevi destek vermeye hazır olduğunu açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Murat Aydın yazılı açıklamasında “Yalovaspor ile ilgili son dönemde yaşanan gelişmeleri sizler gibi ben de çok yakından takip etmekteyim. Büyük ve güzide Yalovaspor camiasının son dönemde içinde bulunduğu durum, tüm taraftarlarımızı ve hemşehrilerimizi olduğu kadar beni de çok derinden üzmektedir. Her şeyin en güzeline ve iyisine layık Yalovaspor’un hak ettiği noktada bulunmaması, yaşanan sorunlar, mazisi başarılarla dolu kulübümüze her zamankinden daha fazla sahip çıkılması gereğini gözler önüne sermiştir.

Hepinizin bildiği üzere kulübümüz yakın bir zaman içinde genel kurul sürecine girmiş ve bu konu Yalova’nın spor kamuoyunda en çok konuşulan nokta haline gelmiştir. Bu süreçte şahsımla alakalı olarak pek çok gazete ve internet haber sitelerinde çeşitli haberler ve yorumlar yer almıştır. Öncelikle şunu tüm içtenliğimle belirtmeliyim ki Yalovaspor gibi gönülden desteklediğim, büyük ve güzide bir camianın kutsal başkanlık görevi için adımın geçmesi, beni son derece onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Basın mensuplarımızın yapmış olduğu haberlere yapılan yorumlarda ve düzenlenen anketlerde taraftarımızın bana vermiş olduğu destek de benim için ayrı bir sevinç kaynağı olmuştur. Bana gösterilen bu destek ve güven ortamına katkıda bulunanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yalovaspor Başkanlığı çok büyük sorumluluklar getiren, büyük mesai harcanması gereken, son derece onurlu ve zor bir görevdir. Yalovaspor’un genel kurul sürecinde başkanlık konusunda adımın daha fazla geçmemesi ve kamuoyunun gereksiz yere meşgul edilmesini engellemek amacıyla bu açıklamayı yapma gereği duydum. Yalovaspor’un menfaatleri doğrultusunda her zaman maddi ve manevi her türlü desteğe hazır olduğumu, gerektiğinde bir nefer gibi çalışacağımı belirterek, bir kısım kamuoyunun bana layık görmüş olduğu bu çok onurlu görevi şu an kabul edemeyeceğimi üzülerek bildiririm. Tamamen özel nedenlerle almış olduğum bu kararımın bana güvenenleri mahçup etmemesini temenni ederek, büyük kulübümüze yönetim kurulunda yer alarak değil, bir hemşeriniz ve iş adamı olarak hizmet vermeye çalışacağımın bilinmesini istiyorum.

Yalovaspor’un layık olduğu güzel günlere ulaşması için yapılması gereken maddi ve manevi desteğe hazır olduğumu bir kez daha yineleyerek yapılacak genel kurulun kulübümüze ve şehrimize hayırlı olmasını ümit ediyorum. Bu büyük ve önemli görevi üstlenecek arkadaşlarımızın da canla başla çalışacaklarını, kulübümüzü güzel yarınlara taşıyacaklarından eminim.

Bugüne kadar bana internet ve telefon yoluyla desteklerini ve güvenlerini sunanlara, bu göreve şahsımı layık görenlere sonsuz teşekkürlerimi sunar, kulüp yönetiminde olmasa da Yalovalı bir işadamı olarak üzerime düşenleri yapmaya hazır olduğumu bir kez daha belirtirim” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.