Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Aday Olacak mı?

Yalovaspor kulübünün 24 Kasım'da gerçekleşecek olan Olağanüstü kongre öncesi kulislerde en fazla konuşulan konuların arasında Murat Aydın'ın aday olup olmayacağı en başta geliyor.

Haber Giriş Tarihi: 07.11.2007 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

24 Kasımda alınan kongre kararının ardından şimdiye kadar sadece mevcut aday olarak Adnan Kırtay'ın adaylığı kesinlik kazanırken, kamuoyu tarafından en fazla dikkat çeken ve aday olması istenen isimlerin başında Yalova eski Milletvekili merhum Cevdet Aydın'ın oğlu Murat Aydın geliyor. Yalovaspor'a başkanlığı bir dönem düşündüğü ve bu düşüncesinden vazgeçtiği söylenen Murat Aydın'ın şimdiki kararını nasıl kullanacağı ise merak konusu.

Mevcut olan yönetim kurulunun istifasının ardından Yalova'da Murat Aydın ile birlikte ön plana çıkan ve başkanlık için ismi geçenler arasında yer alan Vehbi Aydoğan'ın ise şimdilik başkanlığı düşünmediği fakat güçlü ve kararlı bir yönetimle birlikte yönetim kurulunda yer alabileceği konuşuluyor. Özellikle Murat Aydın isminin son günlerde konuşulduğu Yalova'da her kesim tarafından sıcak bakılan bir isim olması ise oldukça fazla dikkat çekmekte. Murat Aydın'a yakın kesimlerden edindiğimiz bilgilerde ise, son günlerde kendisi hakkında çıkan gelişmeleri dikkatlice izlediği ve Yalova'da bulunan yakın dostlarıyla irtibat halinde olduğu ve bilgi alışverişi yaptığı söyleniyor. Yalova'da sevilen sayılan merhum Cevdet Aydın'ın oğlu olan Murat Aydın'ın iş ve spor camiasında oldukça fazla tanındığı, Yalovaspor'a başkan olmasıyla birlikte takımın vizyonunun oldukça genişleyeceği söyleniyor. Yalovaspor'a gönül verenler ise, ''Murat Aydın'ın gelmesiyle birlikte Yalovaspor'un hiçbir problem yaşamayacağına inanıyoruz. Kuracağı istikrarlı bir yönetimle bu işi başaracağına inancımız tam. Üstelik kamuoyu tarafından tanınan ve Yalovalı olan bir ailenin Yalovaspor'da adının geçmesi oldukça gurur verici.''dediler. Ayrıca Murat Aydın'ın Fenerbahçe spor kulübüyle olan bağının oldukça iyi olması ve eski yöneticilerinden biri olan Mehmet Aydın'ın da Fenerbahçe spor kulübünde yöneticilik yapması dikkat çeken unsurlar arasında.

Ayrıca diğer bir konuda 24 Kasım'da olacak olan olağanüstü kongre öncesi ise Yalova'da spor kamuoyu tarafından Murat Aydın ve Vehbi Aydoğan'ın aynı çatı altında birleşeceği en fazla konuşulanlar arasında yerini almakta.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.