Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Vural, Acil Eylem, Kalıcı Vizyon Planı Toplantısına Katıldı

Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Serap Vural Ankara’da gerçekleştirilen, “Kadın Politikalarında Gelecek Modeli: Acil Eylem, Kalıcı Vizyon Planı” toplantısına katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 08.12.2022 09:32
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Vural, Acil Eylem, Kalıcı Vizyon Planı Toplantısına Katıldı

Gelecek Partisi, “Kadın Politikalarında Gelecek Modeli: Acil Eylem, Kalıcı Vizyon Planı” raporunu Ankara’da gerçekleştirilen bir toplantı ile kamuoyu ile paylaştı. Yalova’yı ise Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Serap Vural temsil etti. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı toplantıda söz alan Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Habibe Çiftcioğlu, “Bugün bizim için çalışmalarımızın meyvesini sunma imkanı bulduğumuz, sofraya getirdiğimiz önemli bir gün. Kadın konusu, şiddet konusu, çocuk konusu, herkesin ortak paydası olması gereken bekleme lüksü olmayıp hemen çözülmesi gereken sorunlar var. Kadın bir birey ama birey olduğunu ispatlamaya çalışan bir birey. Kadınları bir birey olarak kabul etmek, cinsiyetleri ve göre değil, liyakatlerine göre görev almaları için mücadele ediyoruz” dedi.

CHP Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, Deva ve İyi Parti temsilcileri, STK'larında hazır bulunduğu toplantının Gelecek Partisi’nin kadına verdiği önemi ortaya koyması açısından son derece önemli olduğunu ifade eden Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Serap Vural, “Partimizin kadın politikalarındaki duruşunun ve bakışının ortaya bir kez daha konduğu bu toplantıda, kadına yönelik şiddet başta olmak üzere kadına olumsuz yansıyan konuları da içine alan acil eylem, kalıcı vizyon planı kamuoyu ile paylaşıldı. Bizde Ankara’da bu ana bizzat tanıklık ettik” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.