Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TDH, Rektör Eruslu’yu Ziyaret Etti

Türkiye Değişim Hareketi Yalova Merkez İlçe Başkanlığı Komisyon görevlisi Yöneticilerle birlikte Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Niyazi Eruslu ve Rektör Yardımcısı Prof Dr. Filiz Karaosmanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 17.12.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulan ziyaret ile ilgili TDH Merkez İlçe Başkanı Ali Çolakoğlu şunları söyledi; “Bu ziyaretimizin siyasal bir kimlik ziyareti olmasının yanı sıra, bir gönül ziyareti de olduğunun, gelecekte yapılacak olan kişisel ve kurumsal ortak çalışmaların ilk adımının atılması paylaşılmış, Yalova ile ilgili Kültür-Sanat projelerinin geliştirilmesi, spor dallarıyla bağlantılı festivaller hakkında işbirliği yapılması konularında görüş birliğine varıldı.

Yalova Üniversitesi, yeni ekilen bir fidan, yeni doğan bir bebek gibidir ve hayatımızın içinde randımanlı kalabilmesi için de zamana ve emeğe ihtiyacı vardır. Bu zaman ve emek paylaşılmalıdır. Her birey üstüne düşen görevini bulunduğu mevkilere göre değil, doğduğu ve doyduğu yere göre yapmalıdır. Yalova Üniversitesi, Yalova'mıza sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda büyük faydalar sağlayacaktır. Bu vesile ile bize hoşgörüleriyle zaman ayıran Sayın Rektörümüz Prof Dr.Niyazi Eruslu’ya ve Prof.Dr Filiz Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret anında Rektör Yardımcısı Prof. Dr.Filiz Karaosmanoğlu, “Hedefimiz üniversitemizi bilim, ilim ve kültürel açıdan en üst seviyelere ulaştırmaktır bunu da yaparken yerelde etkin, küreselde yetkin ve öğrencilerimizin enerjilerine enerji katacak şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.

Rektör Prof. Dr. Niyazi ERUSLU ise, “En iyi hizmeti verebilmek için karı maksimize, zararı ise minimize edip toplum yararına çalışmayı öngörüyoruz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.