Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“Planlayan, Üreten Ve Birlikte Başaran Altınova Olacak”

AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit, Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Burada göreve geldiğinde derneklerle tam bir koordinasyon içerisinde olacaklarını dile getiren Özyiğit, “Dolayısıyla da planlayan, üreten ve birlikte başaran Altınova olacaktır” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 05.02.2024 10:13
Haber Güncellenme Tarihi: 05.02.2024 10:13
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“Planlayan, Üreten Ve Birlikte Başaran Altınova Olacak”

Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit’i dernek başkanı Erkan Uysal karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Uysal dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Derneğin çalışmalarını takip ve takdir ettiğini dile getiren AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özyiğit ise, “Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği çalışmaları ile ilçemize örnek teşkil ediyor. Buraya her geldiğimizde birbirini seven, birbirine inanan, dayanışmayı kültür haline getiren bir topluluk görüyorum. Derneğimizin yaptığı çalışmaları her zaman yakından takip ve takdir ettim. Biz göreve geldiğimizde de özellikle bölgesel kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisinde olacağız. Çünkü amaç bir olunca projelerin uygulanmasında da başarı kendiliğinden geliyor. Bu nedenle derneklerimizle ilçedeki kültür, sanat, eğitim faaliyetlerini birlikte gerçekleştirecek, tam bir koordinasyon içerisinde olacağız. Dolayısıyla da planlayan, üreten ve birlikte başaran Altınova olacaktır.” dedi.
Özyiğit ardından belediye başkanlığını kazandığında ilçede yapacağı çalışmaları, projelerini ve planlamalarını dernek üyeleri ile paylaştı, dernek üyelerinin yönelttiği soruları da cevaplandıran Özyiğit’e ziyaretinde AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.