Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

MHP Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) genişletilmiş il divan toplantısı Halk Eğitim merkezi konferans salonunda yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 25.01.2010 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Divan toplantısına MHP Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez, Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Bursa İl Başkanı Arif Demirören, Kamu Çalışanları Vakfı Genel Müdür Yardımcıları, Kamu Çalışanları Vakfı Yalova Şubesi Başkanı, Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Dağ, Orhangazi Ülkü Ocakları Başkanı katıldılar.

Kötü hava şartlarına rağmen İl Merkezi, ilçe ve belde Teşkilatlarından gelen oldukça kalabalık partililerin katılımıyla yapılan İl Divan toplantısı coşkulu bir havada geçti. Toplantıda açılış konuşması yapan İl Başkanı Hasan Topçular, “MHP 9. olağan kongresi ile birlikte iktidara yürüyüşü başlatmış olup, bizlerde Yalova teşkilatı olarak bu yürüyüşe katkıda bulunmak İçin çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Teşkilatlarımızın tümü büyük bir azim ve heyecanla çalışmalarını sürdürmektedir. Belde teşkilatımızın olmadığı yerlerde teşkilatlarımız kurulmakta ve bunlar birbiri ardına faaliyetlerine başlamaktadır. Türkiye genelinde partimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ilimizde de artarak devam etmekte, tüm teşkilatlarımızda partimize katılımlar sürmektedir. Bu gelişmeler bize ilk yapılacak genel seçimlerde tek başına MHP iktidarını müjdelemektedir” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez toplantıda yaptığı konuşmada
“AKP iktidarı ülkeyi ekonomik, siyasal ve sosyal yönlerden tamamen tükenme noktasına getirmiştir, ancak halkımız umutsuzluğa kapılmasın MHP olduğu sürece Türkiye’nin aşılamayacak sorunu yoktur, ilk seçimde halkımız sandıkta gereğini yapacaktır, sandıktan çıkacak tek başına MHP İktidarı ülkemizde yapılan tahribatı süratle giderecek ve bunları yapanlardan hesabını hak ettikleri şekilde soracaktır” dedi.

İl Başkanı Hasan Topçular ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez’ in konuşmalarından sonra partiye yeni katılanlara rozet takma töreni yapıldı ve toplantı basına kapalı olarak yapılan oturumla son buldu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.