Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

“İha Ve Siha Teknolojileri İle Gurur Duyuyorum”

Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Yalova’ya gelerek STK ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Oğan Türkiye’nin İHA ve SİHA teknolojilerinde geldiği noktadan gurur duyduğunu ifade etti.

Haber Giriş Tarihi: 15.04.2023 12:05
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
“İha Ve Siha Teknolojileri İle Gurur Duyuyorum”

Ata İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan bir dizi ziyarette bulunmak adına Yalova’ya geldi. İlk olarak Yalova Azerbaycanlılar Derneği’ni ziyaret eden Oğan burada kalabalık bir grup tarafından karşılandı. Vatandaşları selamlayan Oğan ardından ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu. Oğan ülkenin İHA ve SİHA teknolojilerinde geldiği noktadan da övgü ile bahsetti. Oğan, “Öncelikle Türkiye’nin son 20 senesine baktığımızda elbette güzel işler var. Bunları her fırsatta ifade ediyoruz. Siyaset sadece kötüyü görme ve söyleme sanatı değildir. Siyaset doğruya doğru, eğriye eğri deme sanatıdır. Biz ülkemizin İHA ve SİHA teknolojisinde geldiği nokta ile gurur duymakla beraber, 2. Karabağ savaşında Türkiye’nin göstermiş olduğu desteği her zaman takdir ve övünçle ifade ettik” diye konuştu.

“Kılıçdaroğlu ve İnce Erdoğan karşısında girdikleri her seçimi kaybetti”
Konuşmasında Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Memleket Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi de muhalefet etme görevi üzerinden eleştiri yağmuruna tutan Oğan, “İktidar 20 senedir iktidarda kalırken, muhalefet bu süreçte muhalefet etme görevini yerine getiremedi. Sayın Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ile birlikte CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı olarak hem meclistelerdi, hem de muhalefet etme görevini üstlenmeye çalışıyorlardı. Sayın Erdoğan’ın karşısında Kılıçdaroğlu girdiği her seçimi kaybetti. Muharrem İnce’de en son girdiği Cumhurbaşkanlığı seçimini Ana Muhalefet Partisi ve Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı olarak kaybetti. Bu iki adayın da Cumhuriyetimizin son 20 yılındaki başarısızlıklarda rolü yadsınamaz” dedi.

“Muharrem İnce ile seçim güvenliğini konuşacağız”
Bu Cumartesi günü Ankara’da Memleket Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi ziyaret edeceğini dile getiren Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, “Bu Cumartesi günü saat 14.00’de seçim güvenliği konulu 2. görüşmemizi Memleket Partisi’nde Cumhurbaşkanı adaylarından Muharrem İnce ile yapacağım. İlk görüşmemizi sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile yapmıştık. Eğer randevu verirse 3. görüşmemizi de sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yapacağız” şeklinde konuştu.
Ardından Yalova il merkezine geçen Ata İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan burada esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnafların işyerlerine uğrayan ve onlarla uzun uzun sohbet eden Oğan, kendisine destek istedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.