Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Has Parti Gençlik Kolları Toplantısı Yapıldı

Halkın Sesi Partisi Yalova İl Teşkilatı Gençlik Kolları toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya HAS Parti Yalova İl Başkanı Halil İbrahim Büyükgümüş de katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 02.02.2011 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Yalova’da teşkilatlandırmasını sürdüren HAS Parti Gençlik Kolları toplantısını yaptı. HAS Parti Yalova İl Başkanı Halil İbrahim Büyükgümüş’ün de katıldığı toplantıda ve İl Gençlik Kolu Başkanı Ercan Çabuk MYK üyelerini, birimlerini ve çalışma esaslarını tanıtan bir sunum gerçekleştirdi. Ardından HAS Parti Gençlik kolları tarafından bir basın açıklaması yapıldı. HAS Parti’nin halkın ihtiyaçlarına cevap vermesinden dolayı bu kadar kısa sürede teşkilatlanmasını tamamladığına vurgu yapılan açıklamada, “Halkın Sesi Partisi 01 Kasım 2010 tarihinde kuruldu. Çok kısa bir süre sonra ilk büyük kongresini 28 Kasım Pazar günü Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirdi. Büyük Kongremizin yapıldığı 28 Kasım 2010 tarihi itibariyle 47 İlde kuruluş işlemlerimiz kanunun aradığı şartlarda gerçekleşmiş olup, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak seçime katılma hakkımız Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kayıtları ile de kesinleşmiştir.

Seçimlerde en iyi sonucu alabilmek için eksikliklerimizin giderilmesi ve kurulmamış ilçe ve belde teşkilatlarımızın en kısa zamanda kurulması için tüm teşkilatlarımız canla başla, gece gündüz çalışmakta kapı kapı dolaşmaktadır. Has Parti bugün itibariyle 73 ilde kurulmuş ve tüm teşkilatlanmasını tamamlamaktadır. Gençlik Kolları başkanlarımızın 57 ilde ataması yapılmış ve teşkilatlanma çalışmalarını tamamlamaktadırlar. Has Parti halkın ihtiyaçlarına cevap verdiği için bu kadar kısa süre içerisinde kurulmuştur. Çünkü biz halkın içinde bulunan büyük tutkuyu sadece ete kemiğe büründürdük, hayata geçirdik. Siyaset bir emanet, bir vekâlet ve sadece halkın temsilidir. HAS Parti tüm Türkiye'nin sesidir. Biz siyaseti halkı yönetmek olarak değil, halkın sesini yönetime taşımak olarak görüyoruz. Hatta HAS Parti sadece Türkiye'nin değil bütün dünyanın mazlumlarının, ezilmişlerinin unutulmuşlarının partisidir. Bizim siyasetimizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik, üslubumuz, tarzımız ve muhtevamızın farklı olmasıdır. Halkın Sesi Partisi, Türkiye'de yeni bir siyaset sayfası açmış, yeni bir yürüyüş başlatmıştır. Çünkü biz; Karunlaşmayacağız; kamu kaynaklarını yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz. Firavunlaşmayacağız; adaletten, merhametten, haktan yana olacağız. Belamlaşmayacağız; özü sözü doğru olup, inancımızı istismar etmeyecek ve ettirmeyeceğiz. Milletimizin duası, Allah'ın rızası amacımız olacaktır“ denildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.