Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

"Halkımızın Refahı İçin Yola Çıktık”

Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Teşkilatında Başkanlığa yeniden Hasan Topçular seçilmişti.

Haber Giriş Tarihi: 09.10.2009 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

MHP İl Başkanı Hasan Topçular, ben değil biz endeksli siyaset anlayışını yineleyerek, “Biz kişisel mutluluğumuz için değil halkımızın refahı için yola çıktık” dedi.

Kongre sürecini tamamlayan MHP İl Teşkilatı’nda yönetim dağılımı da gerçekleştirildi. MHP’nin yerel ve genel hedeflerine vurgu yapan MHP İl Başkanı Hasan Topçular, “Demokratik bir kongre sürecini tamamladık. Delegelerimiz iradelerini kullandı ve bize yeniden görev verdi. Ben tüm delegelerimize çok teşekkür ediyorum. Kongre öncesinde de söylediğimiz gibi bizim amacımız Yalova halkımız için hizmet üretebilmek. Buna bağlı olarak da ben değil, biz endeksli bir siyaset anlayışı belirliyoruz. Kişilerin refahını değil halkımızın refahını ön planda tutuyoruz. Bunu sağlamak içinde kapımız herkese açık. Tüm siyasi partilerle de halkın yararına olacak projelerde yan yana gelebilir destek verebiliriz” dedi.“MHP Tek Başına İktidara Yürüyor”

MHP’nin genel durumuna da değinen MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, “MHP Genel Başkanımızı Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte iktidara yürüyen bir parti durumundadır. Bunun altında halkın mevcut durumunu iyi anlayan, iyi analiz eden, çözüm üreten, halkın menfaatleri doğrultusunda dik bir duruş sergileyen bir lider ve partinin olması yatıyor. Halkımız mevcut durumdan kurtuluşun reçetesinin MHP’de olduğunu görüyor ve bu doğrultuda destek veriyor. MHP önümüzdeki genel seçimlerde tek başına iktidar olacaktır” şeklinde konuştu.MHP Yönetim Kurulu Belirlendi

MHP İl Teşkilatı Yönetim Kurulunda ise şu isimler yer alıyor;
MHP İl Başkanı: Hasan Topçular
Teşkilatlandırma Komisyonu: İsmail Soylu (Teşkilatlandırmadan Sorumlu İ Başkan Yardımcısı), Yaşar Koç (Üye), Mehmet Ali Acar (Üye), Ali Çetinkaya (Üye), Kadir Sevencan (Üye)
Sosyal Hizmetler Komisyonu: Sami Bahçekapılı (Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı), B.Bihter Ağaoğlu (Üye), Derya Kaya (Üye), Osman Gedil (Üye), Murat Caner Aydıniçen (Üye),
Seçim İşleri Komisyonu: Ümit Gezer (Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Saadettin Soykök (Üye), Ferit Arslanhan (Üye),
1nci Bölge ile ilgili Komisyon: Yavuz Işık (1nci Bölgeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Ali Çetinkaya (Üye), Kadir Sevencan (Üye), A.Ali Acar (Üye),
2nci Bölge ile ilgili Komisyon: Ercan Tosun (2nci Bölgeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Mehmet Öztürk (Üye), Murat Caner Aydıniçen (Üye), Ömür Geçkin (Üye), Mehmet Uykız (Üye)
3ncü Bölge ile ilgili Komisyon: Bahattin Erbay (3nci Bölgeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı), Gülsüm Güler (Üye), Serpil Güler (Üye), Adem Akkuş (Üye), Hakan Uzel (Üye)

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.