Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gelecek Partisi Esnaf Ziyaretine Devam Ediyor

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri Çiftlikköy ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

Haber Giriş Tarihi: 05.11.2021 08:14
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Gelecek Partisi Esnaf Ziyaretine Devam Ediyor

Esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemek ve Gelecek Partisi’nin programlarını anlatmak için her zaman sahada olan Gelecek Partisi İl Başkanı ve teşkilat üyeleri Çiftlikköy ilçesine çıkarma yaptılar. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Çiftlikköy İlçe Başkanı Merve Eminoğlu, İl Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Selda Gülçiftçi, Merkez İlçe Başkanı Metin Fitoz, Çınarcık İlçe Başkanı Atilla Tanin, İl Dış İlişkiler Başkanı İbrahim Ahmethan ve parti gönüllülerinden oluşan Gelecek Partisi Heyeti, Çiftlikköy'de esnaf ve saha ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen, bilhassa Çiftlikköy ile ilgili olarak beklentileri not eden Gelecek Partisi Heyeti,  parti çalışmaları hakkında da vatandaşlarla bilgi paylaşımında bulundu. Esnafların ekonomik anlamda zor bir süreç geçirdiğini ifade eden İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Sahada bu durumu daha yakından görmenin üzüntüsünü yaşıyoruz” dedi.

“Esnaf kepenk kapatma noktasına geldi”
Esnafın kepenk kapatma noktasına geldiğini dile getiren Çandır, “Banka kredilerini ödeyemeyen, yüksek enflasyon nedeniyle sattığı malı tekrar aynı fiyata rafına koyamayan, dövizdeki dalgalanmalar sebebiyle ertesi günü endişe ile karşılayan, yüksek kiralar ve vergiler nedeniyle ayakta kalmakta zorlanan bir esnaf topluluğumuz var. Pandemi ile birlikte açıklanan yardımlar da yaraya merhem olmaktan uzak durumda” diye konuştu.

“Yarın seçim varmış gibi sahadayız”
Ülkeyi yönetenlerin, lüks harcama ve yatırımlardan uzak, vatandaş merkezli çalışmalar yürütmesi gerektiğini ifade eden Çandır, Gelecek Partisi’nin bu anlamda da vatandaşın umudu olduğunu ve güvenini kazandığını söyledi. Yarın seçim varmış gibi sahada olmaya devam edeceklerini ifade eden Çandır, vatandaşların teveccühlerinden de son derece mutlu olduklarını ifade etti.

Çiftlikköy Esnafı'nın sorunlarını da dile getiren Çandır, zincir AVM'lerin cadde esnafını olumsuz yönde etkilediğini, kış aylarının gelmesiyle birlikte doğalgaz ve elektrik tüketiminin arttığını, yeni fiyatlandırma ile birlikte esnafın ayakta kalacak gücünün kalmadığını dile getirdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.