Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Erzurumlulardan Özyiğit’e Destek

Altınova’da yaşayan Erzurum kökenli vatandaşlar ve Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir ile AK Parti Altınova Belediye Başkan aday adayı Ferman Durmaz, AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özdemir’i ziyaret ederek kendisini desteklediklerini dile getirdiler.

Haber Giriş Tarihi: 06.02.2024 11:34
Haber Güncellenme Tarihi: 06.02.2024 11:34
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
Erzurumlulardan Özyiğit’e Destek

Mahalli İdareler Seçimine az bir süre kala seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özdemir önemli konukları ağırladı. AK Parti Altınova Belediye Başkan aday adayı Ferman Durmaz, Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir ve ilçede yaşayan Erzurumluları temsilen kalabalık bir grup Özdemir’i parti binasında ziyaret ettiler. Burada konuşan Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir, “AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özdemir’in yerel seçimde büyük bir farkla seçimi kazanacağına olan inancımız tamdır. Bizde kendisini destekliyor ve yanında olacağımızı dile getirmek istiyoruz” dedi.

AK Parti Altınova Belediye Başkan aday adayı Ferman Durmaz da Özyiğit’in yanında olduğunun altını çizerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın kararı ile Altınova’da belediye başkan adayımız Sayın Regaip Ahmet Özyiğit oldu. Artık hepimize düşen şey, partimizin başarısı için çalışmaktır. Bu anlamda adayımızın yanındayız ve Altınova Belediyesi’ne yeniden AK Parti bayrağını çekmek için olanca gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ise birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Partimiz her zaman birlik ve beraberliğini korumayı bilmiştir. AK Parti’nin başarısının arkasındaki sırrı arayanlar başka yere bakmasınlar. Bizim sırrımız birliğimiz ve beraberliğimizdir. Biz aday adaylık sürecinde demokratik olarak birbirimizle yarışırız. Ama adayımız belirlendiğinde herşey biter ve adayımızın etrafında kenetlenerek partimizin başarısı için çalışmaya başlarız. Bugüne kadar hep böyle oldu. Bundan sonra da böyle olacaktır” şeklinde konuştu.

İlçede yaşayan Erzurumluları temsil eden Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir, ilçede yaşayan Erzurumluları temsile den vatandaşlar ve AK Parti Altınova Belediye Başkan aday adayı Ferman Durmaz’ın desteğinin kendisi için son derece önemli olduğuna dikkat çeken AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özdemir ise, “AK Parti olarak yeniden Altınova Belediye Başkanlığını kazanacağımıza olan inancımız tam. Bizim tek derdimiz ilçemize hizmettir. Altınova Belediye Başkanımız Sayın metin Oral ilçemize çok güzel hizmetler üretmiş, 4 dönem ilçemizin bugünlere gelmesi için çalışmıştır. Bu dönem Cumhurbaşkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri görev bize tevdi edildi. Şimdi bize düşen şey Cumhurbaşkanımızın ve partimizin güvenine layık olmak, Metin başkanımızın bugüne kadar yaptığı hizmetleri onun bıraktığı yerden daha ilerilere kadar taşımaktır. Biz bir davanın neferleriyiz. Bizde ben yok biz vardır. Biz olur ve hizmet için el birliği ile çalışırız. Bugün aday adaylarımızdan Sayın Ferman Durmaz’ın, Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir’in ve ilçemizdeki Erzurumlu vatandaşlarımızın partimize olan desteği bunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bundan sonra bize düşen Altınova Belediye Başkanlığını partimize yakışan bir oy oranı ile kazanmaktır” dedi.

AK Parti Altınova Belediye Başkanı Regaip Ahmet Özdemir, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül, Anadolu Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Özdemir ve ilçedeki Erzurumlu vatandaşları temsilen ziyarete katılan vatandaşlar bir süre daha istişarede bulundular.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.