Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP Merkez İlçe’ye Bir Aday Daha

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Merkez İlçe’de 14 Şubat’ta yapılacak olan kongre öncesinde Parti İl Binasında yaptığı basın toplantısı ile Bayramali Serdaroğlu da adaylığını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 15.01.2010 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com

Bilindiği üzere daha önce de CHP Merkez ilçe Başkanlığı için Burçin Tangürek adaylığını açıklamıştı.

Parti İl Binasında CHP’li üyelerinde hazır bulunduğu toplantıda adaylığın açıklayan Bayramali Serdaroğlu, “Değerli üyelerimizin istem ve destekleri doğrultusunda 14 Şubat 2010 tarihinde yapılacak olan kongremizde Merkez İlçe Başkanlığı’na aday oldum” dedi.

Bayramali Serdaroğlu açıklamasını şöyle sürdürdü; “Büyük Önder Atatürk’ün kurduğu, O’nun ilke ve devrimlerinden bir an bile ayrılmayan CHP’ne 40 yıla yakın süre gönül verdim, partime bağlılığımdan onur duydum. 1975 yılında İş Bankası’nda memur olarak çalışma hayatıma başladım. 1980’de muhasebeci, 1990’da müdür olduktan sonra 1999 yılında emekli oldum. Yarım asra yakın süredir gönül verdiğim, hizmet ettiğim CHP’nde üstlendiğim her görevi gecemi gündüzüme katarak başarıyla yerine getirmeye çalıştım.

Bu süreçte elde ettiğim deneyim ve kazanımlarımı önümüzdeki dönemde daha da verimli olarak kullanma olanağım olacaktır. 2004 yerel seçimlerinde Belediye Meclisi üyesi adayı oldum. 4 yıl Merkez İlçe yöneticiliği, şu anda ilçe sekreterliği görevindeyim.

Ülkemizin ve Yalova’nın geldiği nokta, halkımızın çektiği sıkıntılar ortadadır. Tüm ülke genelinde olduğu gibi Yalova’da da güçlü ve halkı kucaklayan bir Cumhuriyet Halk Partisine her zamankinden çok daha fazla gereksinim duyulmaktadır. CHP’de de geçmişten ders çıkarmaya, birlik ve beraberlik içinde olmaya, parti içi demokrasiyi hayata geçirmeye, deneyimli ve donanımlı kadrolarının deneyimlerinden, gençlerin enerji ve aydınlık düşüncelerinden faydalanmaya, her şeyden önce de halk ile kucaklaşmaya gereksinim duyulmaktadır.

CHP hak ettiği yere gelecektir. İhtiyaç duyduğu kudret de damarlarındaki asil kan olan değerli üyeleridir. Ben de değerli üyelerimizin istem ve destekleri doğrultusunda 14 Şubat 2010 tarihinde yapılacak olan kongremizde Merkez İlçe Başkanlığı’na aday oldum.

Partimizi, ilimizi ve ülkemizi yeni yılda hak ettiğinden daha iyi yerlere taşıyabilmek için tüm delegelerimizden kongremize katılmalarını, oylarını kullanmalarını ve desteklerini bekliyorum.

Bir kez daha önemle vurgulamak isterim ki, ülkemizin bu zor günlerde partimize, partimizin de değerli delegelerimizin katılımına, katkısına her zamankinden daha fazla gereksinim duymaktadır.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.