Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Çalışmalara Başladı

CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Ali Kangal Kaytazdere Belediyesindeki görevinden istifa edip CHP’ye üye oldu ve seçim çalışmalarına başladı.

Haber Giriş Tarihi: 30.11.2013 00:00
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
yalovamiz.com
CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Çalışmalara Başladı

Kaytazdere halkının da büyük destek verdiği Ali Kangal, 1991 yılından buyana Kaytazdere Belediyesinde Yazı İşleri ve Personel Müdürü olarak görev yapıyordu. Üniversite mezunu olan Kangal, İngilizce ve Almanca biliyor. Altınova İlçesinde TASKİB İtfaiye Birliği ve TASK-KAB Atıksu Arıtma Birliklerinin kurulmasında görev alan Kangal, TÜM-BEL-SEN Memur Sendikası işyeri temsilciliği ve Kocaeli il Örgütlenme sekreterliği görevlerinde bulundu. Araştırmacı kimliğiyle Kaytazdere tarihini araştırarak kaleme aldı. Yalova ve Kocaeli’nde Futbol hakemliği, Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Cetvel Hakemi olarak Kırkpınar başta olmak üzere bir çok müsabakada görev aldı.


Belediye’deki Görevinden İstifa Edip CHP’ye Üye Oldu

23 yıldan buyana Kaytazdere Belediyesinde görev yaptığını belirten CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Ali Kangal”.23 yıldan buyana Edindiğim Tecrübeleri partim ve Kaytazdere halkıyla birlikte yönetmeye talibim Kendine değil kentine çalışan bir belediyecilik anlayışı ve 23 yıllık belediyecilik tecrübesiyle Kaytazdere'nin yıllardır biriken sorunlarının çözülememesi ve her geçen gün kötüye gidişe dur demek için CHP den Kaytazdere Belediye Başkanı Adayı oldum” dedi

Kangal: Kaytazdere’nin Sorunlarını Biliyorum, Halkımla Birlikte Çözeceğim
CHP Kaytazdere Belediye Başkan Adayı Ali Kangal Kaytazdere’nin sorunlarını CHP’nin Tecrübeli bir belediyecisi olarak Kaytazdere için hazırladığı iddialı projeleri hayat geçireceğini belirterek “Hazırladığımız projeleri uzman kadro ve Kaytazdere halkıyla birlikte Kaytazdere’nin çehresini değiştirmeye hazırız” dedi.

CHP İlçe Başkanı Yener Yiğit:Altınova ve Tavşanlı Adayımız Haftaya Açıklayacağız
Kaytazdere Belde Belediye Başkan Adayı Ali Kangal’ın kamu görevinden istifa eder etmez CHP’ye üye olduğunu söyleyen CHP Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit “ Kaytazdere beldesinde belediyecilikte tecrübeli bir arkadaşımızla girmekten mutluyuz. Kaytazdere halkının güveninin kazanmış, Kaytazdere’nin sorunlarını çözümü noktasında tecrübeli bir ekiple yola çıkıyoruz” dedi.

Önümüzdeki hafta Altınova İlçe ve Tavşanlı Belediye Başkan Adaylarının da kamuoyuna duyurulacağını söyleyen Yiğit” Bizim Adaylarımızı CHP PM ve Milletvekilimiz Muharrem İnce, İl Başkanımız Özcan Özel ve Altınova ilçe yönetiminin belirlediği kişiler olacaktır.Kimsenin bundan kuşku duymasına gerek yoktur.Başka partilerde kendine yer edinmek isteyenler bizleri karıştırmasınlar” dedi.Ali Kangal Kimdir ?

1966 Yılında Kaytazdere’de çiftçi bir ailenin 4 çocuğundan en küçüğü olarak dünyaya geldi. İlkokulu Kaytazderede, Ortaokulu Altınova Ortaokulunda okudu.Lise eğitimini Karamürsel Lisesinde 1983 yılında bitirdi. Üniversite eğitimine 1983 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulunda başladı ve 1988 yılında mezun olarak lisans derecesini aldı. Turizm sektöründe muhasebe ve servis departmanlarında 1986-1990 yılları arasında 4 yıl süreyle çalıştı. İngilizce ve Almanca olmak üzere 2 dil biliyor.

1991 yılında Kaytazdere Belediyesinde Yazı İşleri ve Personel Müdürü olarak göreve başladı. Bu süre içerisinde encümen üyeliği ve İhale komisyon başkanlığı görevlerini yürüttü. Altınova İlçesinde TASKİB İtfaiye Birliği ve TASK-KAB Atıksu Arıtma Birliklerinin kurulmasında görev aldı. Yazı İşleri sorumlusu olarak görev yaptı. Kaytazdere’nin tarihçesini 1992 yılında araştırarak kaleme alıp yayınladı. TÜM-BEL-SEN Memur Sendikası işyeri temsilciliği ve il örgütlenme sekreterliği yaptı. Amatör olarak güreş ve futbol başta olmak üzere bütün spor dallarıyla uğraştı. Kaytazdere Spor Kulübü Derneğinde yönetici olarak görev yaptı.1992-2000 yılları arası Kocaeli ve Yalova ilinde futbol hakemliği, 2005-2013 yılları arası Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Cetvel Hakemi olarak Kırkpınar başta olmak üzere geleneksel güreşlerde görev yaptı. Aynı zamanda saz çalmaktadır. Evli, ve 2çocuk babasıdır. Kaytazdere’de yaşamaktadır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.